Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék mennyire...

Rövid fitymafék mennyire problémás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a problémám hogy rövid a fitymafékem, ha lankadt állapotban van, akkor teljesen a péniszem tövéig letudom huzni de ha merev állapotban van akkor a makkról letudom huzni és még utána kb 1-1,5 centit tudom lehuzni. Az a kérdésem hogy a szexuális életemet ezt befolyásolhatja? (még nem éltem szexuális életet) hallottam műtétről ami elvileg rutin műtét de meg akarok győződni róla hogy szükséges-e a műtét?
2023. aug. 20. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez igy már jó is .
2023. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond nélkül lehúzod 1,5 centire a makk alá, akkor miből gondolod hogy rövid a fitymaféked?
2023. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel van egy kis húr a makkom előtt és ha tovább huzom akkor befehéredik és előre huzza a makkot
2023. aug. 20. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, az a dolga, hogy egy bizonyos szint után megfékezze a fitymát.
2023. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni orvosi vizsgálatra és megnézetni.
2023. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha előrehúzza a makkot erekcióban, de a fityma teljes hátrahúzását nem zavarja, akkor ez nem vészes közösülési akadály. Én azért megnézetném dokival, mert mindig jobb, ha beérzéstelenítve kisműtéttel átvágják vagy kimetszik, mintsem hogy pásztoróra közben szakadjon el. Saját tapasztalatom, hogy az nagyon fájdalmas.
2023. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# a kimetszés és az átvágás között mi a külömbség? Nekem is fehér a fékem, de csak lankadtan bólint a makkom.
2023. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Esztétikai.


Átvágásnál csak belevágnak, ami után a csonkok ott fityegnek.


Kimetszésnél hosszanti irányban is eltávolítják, ami már inkább plasztikai műtét. A két vége fent és lent tapad. A makknál lévő kivágása és összeöltése rendkívüli ügyességet igényel a sebésztől. Nekem nagyon fájt utána a gyógyulás.


S hogy miért jó ez vagy mire kell ez? A simaságért. Jobb érzés megfogni pisiléskor. Orál szexnél sem zavar a csonk. Dugás közben is másabb.


Hátránya, hogy sok érző ideg fut oda, ezért is fájt a spontán szakadáskor. A kezdeti helyére fog átidegződni a legtöbb, de ez egyénenként más. Amíg a csonk ott fityegett, akkor tisztán láttam az idegvéget és elképesztően fájt, amikor házilag próbáltam a bőr alá "helyezni".

2023. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, a kimetszést TB-re is elvégzik?
2023. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt az urológustól vagy sebésztől kell megkérdezned. Mivel ez már felúton van a kozmetikai beavatkozás felé, így inkább a dokin fog ez múlni.


Nekem önmagában körülmetélést is végzett a tbs doki, de az inkább részleges lett feszes helyett. A fitymafékbe is csak belevágott, de a hálapénzen kívül nem érdekelte, hogy utána milyen lesz a használójának. Aztán magán úton kellett rendbe rakni, mert annyira nem voltam elégedett.

2023. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!