Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti szoktátok hátrahúzva...

Fiúk ti szoktátok hátrahúzva tartani a fitymát?

Figyelt kérdés
Több haveromtól is hallottam már erről, hogy érdemes meg jobb, de nem tudtam eddig megvalósítani. Azt mondják hogy jobb a szex mióta figyelnek erre, és tisztább is a szerszám még egy hosszú, izzasztó nap végén is.

2023. aug. 22. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha a párom nyalogatni akarja makkomat, akkor igen, mert ez a fétise.

Egyébként hiába húzom hátra, idővel vissza ugrik.

Jobb is így, mert így megmarad a funkciója.

2023. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartom úgy mert zavar ahogy dörzsöli a boxer meg feláll tőle. 😄Meg így nem szárad ki
2023. aug. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én nem is tudnám úgy tartani, alapból visszacsúszik és hátra húzva amúgy is érzékeny a makkom.
2023. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13,5évig hordtam így.
2023. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagy makkom van, nagyon laza és viszonylag rövid fitymával, gyakran magától is hátracsúszik a bőr, de alapból sem fedi be teljesen a makkom. Szerintem férfiasabb kinézetre így, tisztább is valamivel, nem pállik be és a sok dörzsölődéstől már semennyire nem érzékeny, nagyon sokáig bírom a szexet.


Azt tapasztalatom, hogy a csajok is meg szokták dícsérni, többen mondták már, hogy nekik jobban tetszik amikor ilyen nagyobb a makk és szabadon van, nem pedig olyan "ormányos", kisfiús. Én sosem metélném, de ha valaki hátra tudja húzni és úgy marad akkor miért ne. Egy haveromnak meg olyan, hogy állva sem húzódik hátra neki a bőr, bár magának le tudja húzni teljesen. Sokat fürdünk egymás mellett edzés után és már gondoltam arra, hogy bénább így a broki, meg neki jóval kisebb farka is van mint nekem. Mind a kinézetére mind a méretére már sokat panaszkodott.

2023. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor áll magától hátracsúszik. Ha nem áll akkor rácsúszik de hátra szoktam húzni és úgy marad egy darabig néha egész nap. Így hordom 20éve de szerintem semmi köze semmihez. Rövidebb sem lett és kevésbé érzékeny se. 37F
2023. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zeldor ***** válasza:

Én pár napja csinálom és nagyon bejön. Előtte szigszalattal oldottam meg hogy olyan legyen mintha körül lennék metélve de ez kiveréshez tök jó de hosszú távon kényelmetlen. Most úgy csinálom hogy a makk mögött önmagára fordítom a fitymát és úgy marad, a makkom pedig szabadon van és kényelmes is.

Az hogy a körülmetélés higiénikusabb, pedig csak akkor érvényes ha valaki nem mossa.

A feleségemnek voltak korábban körülmetélt pasijai, és a szexet ugyan tudta élvezni, de magát a farkat nem igazán szerette.

Amikor összejöttünk akkor kiderült igénytelen pasikkal volt csak, és velem rájött hogy valójában nem is szereti jobban a vágottakat, mert hogy én nagyon odafigyelek a tisztaságra. Továbbá miután az undora megszűnt, az is kiderült hogy imád szopni.

2023. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!