Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Strandon elkaptam a huvelygomb...

Strandon elkaptam a huvelygombat, viszketett is es fajt is, szeretkeztunk a ferjemmel es neki is elkezdett viszketni fajni, nekem mar elmult, es ujra szeretkezdtunk, de neki elegge fajt az aktus...?

Figyelt kérdés
Abba is hagytuk es akkor latja hogy picit beverzett a penisz teteje hajszalerek vagy kirepedezett, ojasmi. Mit lehetne hasznalni ra?

2023. szept. 14. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmosni hideg vizzel, sokat nem lehet tenni, a penisz erzekeny. Plane ha gyulladasban, verzesben van vagy fertozesben. Nem lehet igy mit javasolni, esetleg ha van antihisztamin pl dimenhidrinat (daedalon) ha viszket neki akkor bevehet egy felet, semmit nem art H1 receptor inverz-agonista = antihisztamin. Ennyi.


Egyebkent borgyogyasz azonnal, a tiedet ne hasznald. Elegge mas a huvelyen beluli gomba mint a penisz kornyezeti gomba. Borgyogyasz vagy haziorvos talan fel tud valamit gyorsan irni.

2023. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Te komolyan házas vagy és alaptudás nélkül engedtek a felnőtt életbe? No kommnet.
2023. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Canesten krém jó ilyen esetben.
2023. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygombával szexelni az aztán az igényesség... undorító.
2023. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el a bor- es nemibeteg gondozoba, beutalo nem kell, idopontot telefonon kell kerni. Mindkettotoket teljesen ki kell kezelni, addig tilos szexelni, mert oda-vissza fertozitek egymast.
2023. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!