Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszér okozhatja?

Hereviszér okozhatja?

Figyelt kérdés

Akinek volt hereviszere,annak volt merevedési problémája is?

Találtam neki csomót,amit ha megnyomtam fájt neki,majd a viszereket is ki tudtam tapintani neki.

Voltunk orvosnál és azt írta rá a papírjára ,hogy a jobb here kisebb a bar here ép,varicocele.

Nem mondtak neki semmi mást,csak vettek vért és vizeletet kellett leadnia és 1 hét múlvára rendelték vissza.

Szerintetek ez okozhat merevedési problémát vagy más?


2010. okt. 17. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem herevízsérv?..Lehet, van ilyen is, de én csak arról hallottam :S Bár ez is elég gyászosan hangzik...

Jobbuléást!

2010. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem az van neki,mert akkor rá lenne írva a papírjára ,gondolatom szerint:S:)

2010. okt. 17. 13:17
 3/4 anonim válasza:

A herevisszér okozhat általában mellékhere gyulladást, minden 3. férfinál elő szokott fordulni, csak nem tudnak róla.A herevisszér akkor alakul ki, amikor serdülőkorban hirtelen kezdenek el nőni a nemi szervek, általában a bal herénél történik.

A mellékhere gyulladás meg lehet a visszér következménye, vagy más egyéb ok.A mellékhere gyulladásra is jellemző, hogy általában a bal herénél fordul elő, és kellemetlen érzést lehet érezni a herében vagy fájdalmat, hol gyakrabban, hol ritkábban, ami lehet akár egy kényelmetlen ülési pozitúrában, vagy szoros gatya miatt. Elég gyakran lehet a fájdalomérzet olyan, mintha tökön rúgták volna az illetőt. Leggyakrabban egy gyógyszeres kezeléssel elmúlik, gyulladás csökkentőkkel, de van eset, amikor műtét szükséges. És mint mondtam, a mellékhere gyulladás elég gyakori jelenség.

2010. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A párom már 37 éves nem hinném kamaszkori lenne a probléma.

Erős fizikai munkát végez és álló munkát ráadásul.

Heregyulladása sincs mert azt már megállapította volna a doki.

De köszönöm a választ.

2010. okt. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!