Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros folt a székleten, mitől?

Piros folt a székleten, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok, láttam, hogy vannak hasonló kérdések de nem ugyan olyanok a problémáim.

Szóval már 3. napja vannak piros foltok a székletemen, nem sűrűn csak elvétve, a pappír nem olyan.

Nincs semmi panaszom, se hasfajás, hányinger stb..

Fizikai munkát végzek ahol kell emelgetnem változó súlyú dolgokat.Arra is gondoltam hogy valami megszínezi(gyümölcs).

Nem nyomom erősen se és nem is fáj ezért nem is értem.

Szerintetek mi lehet?

Válaszokat előre is köszönöm.

20/f


2023. szept. 15. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogyha csak a felszínén van, akkor aranyér,repedédes vagy ilyesmi. Ha nem csak a felszínén van, akkor bélprobléma.
2023. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, rajta van nem benne, legalábbis nem túrtam szét de nem ugy nézett ki,mintha teljes vér lenne. Aranyér ellen csak orvos tud kenőcsöt vagy el múlhat magátol is?
2023. szept. 15. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a széklet véres, akkor azt mindenképpen ki kell vizsgálni (vastagbéltükrözés) mert bármi lehet (pl. rák) még akkor ha nagyobb eséllyel csak aranyér. Az aranyér kenőcsök (a kúp jobb szerintem) recept nélküliek.
2023. szept. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagy hülyeség lenne ha megvárnám a hétfőt és ha addigra elmúlik akkor hagyom?

2023. szept. 16. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd, ha a tünet enyhül az nem jelenti azt, hogy a kiváltó ok is megszűnt.
2023. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a háziorvost.
2023. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma már rendes volt, de mindenképp majd utana járok.

2023. szept. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!