Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után?

Körülmetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hétfőn kB. délben estem át teljes körülmetélésen fitymaszűkület miatt. A műtétet követő fél órában (kB 13.30 ig) semmit, utána kibírhatatlan fájdalmat éreztem. A hazaút autóval történt, borzasztó volt. 4 féle fájdalomcsillapító hatására este hat/hét órára mérséklődött, majd megszűnt a fájdalom. Reggel mennem kellett vissza kontrollra, nem éreztem fájdalmat. Bementem az orvoshoz, letolatta a nadrágot, kötésre ránézett azt mondta jó, menjek haza vegyem le, napi 3x5 perc kamillas áztatás, utána tetran porral szórjam kötni nem kell. Szúró égő fájdalmat érzek, főleg ha megmozdulok, ruhát nem tudok elviselni, sétálni is nehéz. A vizelet több sugárban távozik csak, szanaszét spriccelve.

Ez így rendben van? Mikor fogok tudni újra járni? Nagyon rossz. :(


2023. szept. 20. 05:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja az ki maradt, hogy a kötés beleragadt a sebbe, és mikor levettem vérzett.
2023. szept. 20. 05:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Mikor múlik már el? Mikor fogok tudni újra sportolni? (lovagolni)
2023. szept. 20. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyulás lassú, mert tágult erek vannak ezen a területen, ráadásul sok az érző idegvégződés. Türelem.
2023. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így nem tudok iskolába sem menni. Mit gondoltok jövő hét közepén már tudok?
2023. szept. 20. 15:36
 5/10 anonim válasza:
100%
Testnevelésre mindenféleképpen kérj felmentést. Azzal is tudsz egy kicsit segíteni a felépüléseden.
2023. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény ! Egy két hétig még elég rossz lesz, de utána majd már megszokod. Az életkortól is függ mennyi idő alatt gyógyul, nekem 1 hét volt.
2023. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2023. szept. 21. 08:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Testnevelés órán a szalagavatós táncra készülünk. De így azt sem tudom csinálni. :(
2023. szept. 21. 08:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hát csak bekötöttem magamnak. Így tudok nadrágot hordani. Nem baj, hogy bekötöttem szerintetek?
2023. szept. 21. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, így is be gyógyul. Csak legalább addig is el tudsz menni a dolgodra.
2023. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!