Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés után ha leülök valamen...

Vizelés után ha leülök valamennyi még a nadrágomba kerül (néhány csepp). Kellemetlen. Voltam dokinál és mondta, hogy ezzel igazából semmit sem tud csinálni. Lehet ezzel valamit tenni? közel az 50hez vagyok

Figyelt kérdés
közel az 50hez vagyok, de a probléma már korábban jelentkezett

#urológia #vizelet csöpögés
2023. okt. 18. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld ki, hogy mindig ülve vizelsz.
2023. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Mert ilyen a férfiak vizelet rendszere Ezért nem tud vele az orvos semmit sem csinálni.
2023. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
1-2 csepp maradhat a húgycsőben. Azt tudod esetleg tenni, hogy péniszed tövétől vegighúzod a kezed erősebben összeszorítva a makk irányába, hogy kipréseld azt a maradék pár cseppet.
2023. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Vizelet utócsepegésnek hívják. Meg kell határozni a csepegés mértékét ml-ben. Urológia tud felírni férfi betétet. A fertőzések megelőzése érdekében javasolt.
2023. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet próbálni az alhasi izomzatot megerősítő Kegel gyakorlatokat (intim torna).
2023. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkontencia betétet használhatsz. De megteszi bármelyik szárnyas betét is.

De 50 felé a prosztatádat már nézesd meg!

febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!