Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus foglalkozik korai...

Urológus foglalkozik korai magömléssel?

Figyelt kérdés
Fenáll a probléma már évek óta, nagyon korai magömlésem van, másik párom van, nagyobb a szexualis vágya. És most eléggé zavaró lett. Ha meg megvan a korai magömlés,utána az én vágyam elfogy..talan órák múlva, de lehet csak másnap kívánom.. szóval ha esetleg valaki tudja/hasonló cipőben jár/volt már ilyen problémával urológusnál, foglalkozik ilyennel?

dec. 5. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
igen
dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozik vele, de igazából ez sok gyakorlást és önuralmat igényel. Leállós-elszorítós technika magömlés közeledtével.


Esetleg kipróbálhatod a lidokainos kenőcsöt is makkra kenve, de attól feltételezem hideg és érzéketlen lesz szex közben.


Elvileg van egy dapoxetine (PRILIGY) nevű gyógyszer is ilyen bajokra, de nem tudom, hogy a doki felírja-e.

dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbáltam , de nem segít ez a technika sem..
dec. 7. 13:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert ,ha másra gondolom vagy azon gondolkodok ,hogy ne legyen magömlés korán, akkor lelankad..
dec. 7. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én régen, ha tudtam, hogy aznap lesz akció, mindig egy órával könnyítettem magamon. De ez se végleges megoldás. Ha sokáig nincs szex ugyanúgy eldurransz.
dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!