Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasi ultrahangra beutaltak,...

Hasi ultrahangra beutaltak, rendben volt ez így?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi idöben sokszor volt furcsa gyomor felöli fájós érzésem és mikor a házidokinak említettem azt mondta beutal ultrahangra. El is mentem. Mikor a doktornö elkezd ultrahangozni mindíg csak azt mondogatta nagyon teltek beleim, meg kérdezte tudok e rendeden wczni, erre montam nem mindíg. Kicsit még ultrahangozott majd közölte tegyem megam deréktól lefelé szabaddá, meg is tettem majd visszajött es kérte hogy forduljak a fal felé és megvizsgál hátulról ennek annyira nem örültem dehát oldalra fodultam. Majd annyit mondott ez egy kicsit kellemetlenül feszíteni fog,és hogy vegyek egy nagy levegőt ahogy levegőt vettem fel is nyúlt de vmi iszonyat mélyen mondta hogy ez nagyon feszít es fáj is erre csak annyit szóllt lazítson... Majd kihuzta az ujjat es azt mondogatta hogy nagyon teltek a belek... Majd kiment de mondta maradjak így. 2perc után bejött egy nőver aki kerdezte hogy ingerem nincs azért nem megy a nagywc vagy nem is erzem teltnek magam. Mondom neki hat inger nincs inkább, erre annyit mondott azon tudunk segíteni. Majd mellem tette a tálat amit behozott majd kesztyűt húzott ő is. Majd mondta amit most csinál kicsit feszít majd meg csíp. En azt hittem megint felnyúl, de ehelyett vmi hűs eszközt helyezett majd szóllt ha feszít szólljak, de csak azt éreztem hogy vmi hűs vmi mozog bennem kerdezte is a hölgy nem feszít mondom nem azt mondja hogy majd lesz hamarosan ingerem, öltözzek es üljek ki a váróba. Majd kiment. Mikor felöltöztem éreztem aprókat csikarok odalennt. Majd kimentem és leültem. Majd kb 5 perc után úgy becsikartam hogy szinte futnom kellett a wcre. Leültem majd hatalmas robajjaj kijött aminek kellett, de meg percekig csikart. Majd mikor elmúlt visszaültem a váróba es hamarosan szóllítottak. Mikor ujra ultrahangozott a doktornő mondta így már sokkal jobb. Kérdésem az lenne hogy amit a nővér csinált velem az mi lehetett. Mert a talcán csak egy tégely volt meg vmi kis fehér orrcsepp szerű vmi. Mitől csikartam en ennyire?? Köszönöm a válaszokat

dec. 12. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
jó sztori, kezdő regényíró vagy?
dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó kis orvosi sztori, Wattpadra vele!
dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokaknak egy jó erős fekete kávé is kivált hasonló szèkelési ingert reggel, nem feltétlenül adott valami erős dolgot...
dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mini klizma volt.
dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem regénynek szántam! De kinek hogy tetszik...


4. Mi az mini klizma?

dec. 13. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahangos orvos volt? Ő ilyet biztos nem csinál, még a sürgősségin is a legutáltabb dolog mások fenekébe nyúlkálni, fennjáró betegnek az orvos, de még a nővér se fog kúpot tenni.

Esetleg a gasztroenterológián történhetne meg, de ott meg sima hasi UH-t nem nagyon csinálnak és a székrekedéses ambuláns betegekkel nem igazán szoktak ennyit foglalkozni.

Képalkotó osztályon nem gondolom, hogy tartanak hashajtó akármit, amit majd beraknak a fenekedbe, hogy ott fosd össze az ő wc-jüket.

dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!