Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen jellegű tünetetekkel ki...

Ilyen jellegű tünetetekkel ki találkozott már sűrű vizelési inger esetén? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 éves vagyok, és egy ideje fennáll már egy olyan állapot, hogy néha vizelés után nem sokkal újra van inger, elvégeztem a dolgom, ezután sokáig nem volt ezzel problémám. Az elmúlt időszakban azt vettem észre hogy a vízsugár mintha gyengült volna. Pár napja azt tapasztalom, hogy elvégzem a dolgom, és 4-5 perc múlva egy enyhén érzem újra, hogy jön a vizelési inger, mintha nem akarna kiürülni a hólyag, viszont ha 10 perc múlva elmegyek, szinte semmi nem jön, legalábbis nem akkora mennyiség amit jelezni kellene. Azt vettem észre hogy minthaaaa fekvésnél egy picit enyhébb lenne ez az érzés, mint mondjuk séta, és napi tevékenység közben. Utána olvastam, prosztata megnagyobbodás jelei lehetnek ezek, az okos írások szerint a prosztata nyomhatja a hólyagot és az váltja ki az értést. Péntekre van is időpontom egy kivizsgálásra, de az érdekel elsősorban, hogy másnál is voltak ilyen tünetek, hogy séta és munka közben erősebb volt az érzés? Erről nem találtam semmit sajnos. Válaszokat előre is köszönöm.



dec. 19. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha nyomás van a hólyagon, akkor erősebb az inger. Ha kinyújtott lábakkal fekszel a hátadon akkor jóval kevesebb. Nem biztos, hogy érdemes mindig kijárkálni. Toalett tréningnek nézz utána. Persze lehet, hogy meg van nagyobbodva. Amúgy szorongás is befolyásolhatja.
dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé majrés vagyok az való igaz. Szememmel is vannak gondok, nevezetesen Zöldhályog. Sokszor az is aggaszt Valószínű a rástresszelés is hoz elő szemfájdalmat elég sokszor. mert ha pl nem figyelek rá, csinálom a dolgom akkor nem fáj, de mikor eszembe jut, hogy jaj de régen fájt már, akkor 10 perc és érzem a sajgást benne. Most ennél a vizelési ingernél is hasonló van. Ha mondjuk tök másra figyelek akkor nem is veszek róla tudomást, de mikor rá gondolok hogy hmmm nem éreztem már fél órája ingert, na akkor kezdődik is. Biztos van benne mentális hátterű dolog is, de a vízsugár ettől függetlenül szerintem gyengült. Mondjuk az meg már nemis hónapok, hanem inkább 1 éve is fennáll. Minden esetre magán úton a pénteki időpontomra elmegyek, és megnézetem hogy mizu. Köszi a választ.
dec. 19. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy fájdalmat is érzel? Az kellemetlen.
dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tompa fájdalom a szememben van, mikor a szemnyomás magasabbra ugrik. Alsó fertájon csak vizelési inger.
dec. 19. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Gyenge sugar, alig jon, nem jon ki teljesen, mehetek megint. Prosztata gond lett. Urulogus meg tudja mondani. Beutalo sem kell.
dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változóban van a prosztata.
dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!