Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres volt a spermám, klinikár...

Véres volt a spermám, klinikára kéne mennem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Mai nap folyamán történt velem hogy eléggé beindultam így elkezdtem maszturbálni. Az 5. után (min# az 5 "menet" 2 és fél órán belül volt) az ejakulációm véres volt. Utána bepánikoltam, elmentem mosdóra. Letöröltem meg minden, aztán pedig hallottam hogy pisilés fertőtlenítí vagy kitisztítja a húgycsövet így már így tettem és a vizeletem normális volt. 18 vagyok még csak és a szüleimmel és testvéreimmel élek. Apukámmal már beszéltem de neki azt mondtam hogy pisiltem és akkor folyt ki belőlle de a vizeletem normális volt. El kéne neki mondanom ? Ügyeletire kéne mennünk ? Nagyon kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek

dec. 25. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet fertőzés vagy kő
dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Majd ha következő napokban is ilyen lesz,akkor aggódj.

1 esetből nem lehet következtetéseket levonni.

dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha 18 vagy, rajta áll, hogy elmondod-e. De a saját apukádnak nyugodtan elmondhatod. Ha nem is sürgősségire, de urológushoz el kellene majd menned, ha többször előfordul.
dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként felejtsd el azt hogy 5 menet! Megerőlthetted
dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen!

Én a helyedben azonnal mennék, ez nem játék!!

dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 18 vagy, akkor már egyedül is elmehetsz orvoshoz, de apukáddal vagy esetleg ha bátyád van, akkor inkább vele beszélj. De a vérzésnek oka van.
dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges ennyiszer kiverni, inkább a minőségre menj, mint a mennyiségre, mert később gond adódhat abból, hogy a kezedet nagyon megszoktad.


A véres spermium, vizelet, de inkább mondjunk úgy hogy az indokolatlan vérzés soha nem jó előjel, szóval keress fel egy urológust, vagy jelentkezz be urológiára, oda nem kell beutaló. Viszont az orvosnak mindenképpen mondd el hogy mi történt, ne ferdíts, mert annak semmi értelme.

dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, csak túl sok vérhígítót vettél be. Vagy eleve túl híg a véred.

Orrvérzésre nem vagy hajlamos? Piros papírzsebkendő?

dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Véresre verted. Menj inkább mozogj valamit, és akkor napi egy recska is elég lesz.
dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Az orvos szerint leggyakrabban az ondóhólyag gyulladása okozza.

Nem kell pánikolni, de ha úgy érzed menj el az urológiára.

dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!