Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lepődtél már meg ismerős méretén?

Lepődtél már meg ismerős méretén?

Figyelt kérdés
Tegnap haverokkal elmentünk uszodába és zuhanyzásnál mindenki levette a fürdőgatyát közülünk, (habár a korosztályunk eléggé szégyenlős, mivel mindegyikünk csapatban sportol, ilyen téren gátlástalanok vagyunk) és nem vagyok egy kukkoló állat, de nem lehetett nem észrevenni, hogy a haveromnak lankadtan mekkora volt, csak lestem. Nem vagyunk melegek, de ez eléggé ledöbbentett minket a másik haverommal, gratulálunk is neki:D. Veletek történt már hasonló, hogy nem néztétek volna ki az illetőből, hogy akkora van neki?

jan. 3. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Én katonaság alatt is felfele néztem mint egy gőgös liba mikor jár az udvarba! más meg direkt nézte zuhanyzás alatt, utána már utolsónak mentem! nem kirakat tárgya, én utáltam az ilyeneket, minek nézi? azzal az övé nem fog megváltozni.
jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Ahaha, aha, jólvan. Bizonyára nem vagy buzzancs, ja de, mégis :D
jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem bu7i az aki szereti a többi ember tökeit nézi, az a bu7i aki hagyja. xD
jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert gondolom ti csukott szemmel zuhanyzotok a nyilvános zuhanyzóban hogy nehogy melegedjen nálatok is a helyzet nem? Pont így működik valóban :)
jan. 3. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Valóban nem, de mégsem mi rakunk fel ilyen kérdéseket a Gyakorira :D
jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
középsuliba sose vettem le az alsóm .Az osztálytársaim cikiztek hogy biztos kicsi azért nem merem. Negyedikbe egy alkalommal amikor öltöztem át lerántották rólam az alsót. Volt csodálkozás.
jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Erről azt írja könyvéven a szexuál pszichológus .Szinte minden férfi rápillant a másikéra ,mert hasonlit.Kié a nagyobb.Természetesen mindig a másiké,mert azt szemből látszódik.A sajátot meg általában fentről nézzük.

Minden fentről nézett hengeres test kisebb a valóságnál,(fizika )

Ezt a természet bele kódolta a férfiakba .Akik nincsenek megelégedve a sajátjukkal,azok a szégyenlősek.

jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy nagyon meglepődtem.
jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kaje39 ***** válasza:
100%
Meglepődtem higy mennyire kicsi a haveromnak...
jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hús van

lankadtan 12 mereven 18 cm

haverom zuhanyzóban jegyezte már meg hogy szép méret

A korábbi válaszokhoz pedig: Mindenki oda oda pillant, ez benne van a férfiakban, hogy felmérjék a versenytársakat

jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!