Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a baj a szekletemmel?

Mi a baj a szekletemmel?

Figyelt kérdés
Tudom erzekeny tema viszont fel eve rettento budos ilyen hal szaga van, nyalkas is. olyan mintha fereg lenne benne viszont barmikor amikor kiakarnam huzni belole “szetszakad” es csak szimplan halszagu nyalkas cucc lesz belole. nem mondom h ferges lennek, mert mar eszrevettem volna. egyszer voltam az es szimplan a kezembe akadt. kaptam ra gyogyszert es el is mult. mi lehet szerintetek a problema? esetleg szexualis uton terjedo betegseg? szexualisan aktiv vagyok, nem tudom ez mennyire jatszhat kozbe. valaszokat elore is koszonom
jan. 4. 03:23
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Székletben szexuális úton terjedő betegség?
jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem ha barmit elkaphattam volna szexualis uton, lehet hogy hatassal van ezekre a tunetekre.
jan. 5. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvos, teljes verkep. Szekletvizsgalat. A leletektol fuggoen lehet, hogy eleg, ha csak valtoztatsz az etkezesen, pl. nem eszel voroshust, csak szarnyasokat. Szinten mellozd a kolbasz-szalami-sonka es egyeb feldolgozott husfelesegeket.

Ha a leletek indokoljak, akkor hasi ultrahang (a kolonoszkopia szerintem felesleges, ha a szekletvizsgalat IS ES a vervizsgalat IS negativ)


Szexualis uton ferfiak eseteben nem jellemzo az ilyen jellegu fertozes.

Ha az illeto az aktiv, akkor is inkabb a hugyutak vagy a bor fertozodik (NEM a HIV-rol beszelek, az egy teljesen mas dolog, de az sem a szeklet allagat es szagat valtoztatja meg, illetve hangsulyosabban lennenek egyeb tunetek is)

jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!