Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület után csúnya...

Fityma szűkület után csúnya duzzadás a péniszen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 évesen műtöttek fityma szűkülettel, teljes körülmetélès volt.

A műtét után a kötés leszedésénél az orvos meg is jegyezte hogy jól felduzzadt de ez normális

Azóta 2 hónap is eltelt de nagyon csúnya.



jan. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldözgess semmit. Menj vissza az orvoshoz.
jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap az elég sok idő, az alatt a duzzadásnak le kellett volna mennie.

Tényleg legjobb lenne vissza menni az orvoshoz.

jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja élsz azzal a fel duzzadt micsodáddal? Csoda hogy eddig bírtad. Felesleges képet küldözgetni , inkább keress másik orvost,mert az egy marha aki azt mondta, hogy ez normális.
jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

A kérdező azt mondta, hogy az orvos a kötés leszedésénél mondta, hogy ez normális.

Többnyire az ilyesmi iszonyatosan feldagad (tehát nem sokkal a műtét után még normális, hogy dagadt) de két hónap után már nem az.

jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ödémás lett,mert keményen megszorították műtétnél.Nem tudnak mit csinálni vele .majd felszívódik.
jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó véletlen lepontoztalak de nagyon hálás vagyok mindenkinek

Utolsó kb ez mennyi idő lehet? Úgy néz ki te értesz hozzá

jan. 6. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj (másik) dokihoz! Egy-két hétig normális, hogy duzzadt, de azon túl szerintem már nem az, bár nem vagyok orvos.
jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertőzés lehet ott hogy még most is duzzadt. Elég ha műtét után mosatlan kéz éri a sebet. Vagy pedig a habfürdő is okozhat gyulladást azon a területen. Ahhoz az orvoshoz kell menni aki műtött és ha nem oldódik meg, akkor újat kell keresni. De ennyi idő után szerintem az elég csúnya lesz ha be is gyógyul.
jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!