Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » At vettem észre, hogy az...

Bubachangh kérdése:

At vettem észre, hogy az ejakuláció után, aminek a színe fehér, egy nagyon pici halvány sárga csepp is megjelenik. Egyszer fordult elő. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sárga volt a vizeletem, azt mondják a B vitamin complextől is lehet, amit szedtem. Valóban az is közrejátszhat? De az ejakulációkor, már majdnem teljesen normális, halvány sárga volt a vizelet...


Köszönöm előre is!



jan. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
undorító
jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
53%
Vizeletet elszínezheti, de jelentősége nincs. A másikra nem tudok választ adni, kérdezd az urológust.
jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bilirubinnak nevezett (a hemoglobin bomlástermékeként szinte minden testnedvben jelenlevő) szinezék a legtöbb mirigyváladékban, így a spermában is megjelenik egyéni intenzitással. Az ejakulátum sem igazán fehér, hanem halvány szürkés-sárga, függően attól, hogy milyen színű háttérben van.
jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 csepp vizelet sem lehet bent.A szin változhat.
jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik drámainak a helyzet.
jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sárgásabb részből lesz a tejföl, de ha sokáig köpülöd (rázogatod egy befőttesüvegben), akkor vaj.
jan. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ejakulációnál nincsen vizelet
jan. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ejakuláció utáni halvány sárga folt valószínűleg nem okoz aggódást, mivel az ejakulátum színe változhat az élelmiszerek, italok vagy akár gyógyszerek fogyasztásától is. A B-vitamin komplex szedése is befolyásolhatja a vizelet színét. Ha más tünetek nem jelentkeznek, és az ejakulátum színe csak időnként változik, valószínűleg nincs komoly probléma. De ha aggódsz, érdemes lehet orvoshoz fordulni a biztonság kedvéért.
febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!