Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Gomba lehet?

Ez mi lehet? Gomba lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el érezni hogy a herezacskóm viszket .. ma vettem észre hogy. Vörös is.. a pénisz egy kis része is.... Az a helyzet hogy minden nap a gatyába

maszturbálok es élvezek .. lehet emiatt?? Ez gomba?? Mit tegyek?



jan. 7. 22:52
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen valószínű de nàlam a mosopor okozta
jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AnonimMan69 válasza:
Hány kiló vagy?
jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
63
jan. 11. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet, de ha a legártalmatlanabb verzióból akarok kiindulni, akkor azt mondanám hogy bepállott, mert folyamatosan nedvesség érte, összedörzsölődött. Neogranormonnal nem nagyon tudsz melléfogni, csak ne kend vastagon, elég egy kicsit. Ez ilyenkor hámsérülés, egy kis időt adj neki, szellőztesd, használj addig zsepit.

A gombát onnan ismered fel hogy terjed, odalent leggyakrabban a comb oldalán a herezacskó és comb találkozásánál gyakori, ánusz környékén, farpofákon. Kicsi jól körülhatárolható foltocskák is megjelennek itt-ott, amitől felismerhető.

jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!