Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg herpeszt elkaptam...

Valószínűleg herpeszt elkaptam lent, de a számban nincs sérülés/ nyoma. Smárolni azért smárolhatok ha éppen "outbreak" van, vagy ilyenkor azt se lehet?

Figyelt kérdés
jan. 14. 03:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha gumiban szexelek, és anélkül nem nyúl hozzám a lány, akkor is elkaphatja?
jan. 14. 03:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Irass fel ra gyogyszert, az elnyomja a tuneteket. A kezed is kozvetve fertozhet, meg ahol friss herpesz van. Illetve ha az ovszeren belul van csak herpesz, de hozzanyulsz vagy o is, ez a gond.

Ez a fajta barhol lehet, torzs, hat, fulkagylo, szoval egyaltalan nem genitalis okvetlenul, csak nem az ajakherpesz.

jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A herpeszt vírus okozza, így a testben bárhol előfordulhat, így igen, átadhatod másnak csókkal is. Amennyiben megjelenik, akkor érdemes lenne orvost felkeresned, illetve nem tudom, hogy állandó partnered van, de neki is. Na meg azt sem ártana tudni, hogy kitől szedted össze.
jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs állandó partnerem, 1 hete kb egy one night standtől szedtem össze, oltári büdös volt a pinája, amit későn (orál után) éreztem csak.


Miért kell orvos? Van teszt gyógyszertárban nem? És ha az, akkor krémet is kapni rá ahogy néztem

jan. 14. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kell orvos, hogy biztos legyél benne, hogy ez herpesz
jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!