Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kockás a hasad? Mennyit edzel...

Kockás a hasad? Mennyit edzel hetente?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy lehet ezt elérni
jan. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én heti négyszer, összesen kb olyan 6-7 órát
jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kockás has nem csak az edzesen mulik. Heti 1-2 edzessel is kockas hasad lehet. Sot kb mindenkinek kockas a hasa. Ami miatt nem latszik az a zsir. Eleg kis testzsirszazalek kell hogy lemenjen az utolso gramm zsir is a hasrol es latszodjanak a kockak
jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kockahas, mint ahogy a fogyás, és az izmosodás is a konyhában kezdődik. Ez teszi ki kb a 70%-át a dolgoknak.


A hason lévő kockák személyenként bizonyos szinten eltérőek. Ismerek olyat aki heti 3x edzi, lapos a hasa, kőkemény, de nem látszódnak a kockák annyira, mint a másik haveromnak, aki max heti 1x de inkább 2 hetente edz rá.

jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzés hetente minimum 4 alkalom de inkább 5 -6. Ezek kb. másfél órás intenzív edzések minden izomcsoportra. Minden gyakorlat között hasprés, lábemelés, oldalsó hasprés. Alkalmanként hegyi kerékpározás.A legfontosabb még a kaja. Zabpehely, müzli, protein. Rizs, hal, csirkehús, marhahús. Kenyérből, pékáruból minimális mennyiség. Pl. sült krumpli csak minimális és kb. 3 havonta. Folyadékból 2-3 liter víz és alkalmanként 100% gyümölcslé. Sört , alkoholt egyáltalán nem iszom. Ez életforma. Így még 52 évesen is megőriztem a kocka hasat. Igaz én már negyed százada ezt csinálom. :)
jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!