Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom csökkenteni a...

Hogyan tudom csökkenteni a tesztoszteron szintem? 29 éves fiú vagyok. Szeretném megpróbálni természetes módon, de ha nincs más mód akkor tuti hogy Kasztráltatom magam.

Figyelt kérdés

Zavar a tesztoszteron, zavar hogy áll alul, zavar hogy hullik tőle a hajam, zavar hogy ronda a bőröm tőle, zavar hogy elcsúfúl az arcom, zavar az egész dolog mióta beléptem a kamaszkorba, azóta egy őrület és undorodom magamtól.


Ha nincs más módja, vagy nincs bármilyen módja hogy csökkentsem, akkor nyilvánvalóan kasztráltatni fogom magamat, már tudom is hogy hol, azt is tudom hogyan.


Nem vagyok transzexuális, de elégedett sem vagyok a nemiségemmel, a kettő között vagyok, genderfluid.


jan. 15. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Megertelek bro! Amikor kutyas kerdest irtam ki az allatok kategoriaban, mindenki rogton letamadott hogy ivartalanitsam a kutyamat, es nem lesz ilyen beteg, stb. En meg azt irtam nekik vissza, ha ez ilyen sok elonnyel jar, a gazdaig miert nem kasztraltatjak magukat? Vegre valaki aki igen!
jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Tegyél úgy!
jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
57%
29 évesen még fiú vagy?
jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
41%
Gyere, rendszeresen lecsapollak
jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy transz, de elég erős nemi diszfóriád van, ez érdekes. Gyakorlatilag ugyanazt írtad le, amivel a transz nők is szembesülnek. Tulajdonképpen mi a baj a transz címkével? A nőiesedés zavarna? Azt ugye tudod, hogy a hormonhiányos állapotnak rengeteg mellékhatása van, amiket valószínűleg nem akarsz? Hol fogod megcsináltatni az orchit F6400-s szakvélemény és legalább fél év hormonterápia nélkül? Nekem úgy tűnik, hogy nagyon nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal és magaddal sem, úgyhogy nem ártana előbb ezeket átgondolni.
jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem menj el hormonpanel vizsgálatra. Ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy magas a tesztoszteron szintet!


Lehet csak egy pocakos ,alacsony kopasz kis incel vagy

jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Nekem úgy tűnik, hogy nagyon nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal és magaddal sem, úgyhogy nem ártana előbb ezeket átgondolni."


Nem az országban tervezem ! tudom hol lehet!

jan. 15. 21:51
 8/24 anonim ***** válasza:
#7: És majd küzdesz a hőhullámokkal meg a csontritkulással, vagy mi a terved?
jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha már megvan csináltatva, utána már azért könnyebb hormonokhoz hozzájutni, mivel szükségem van rá! Nem rázhat úgy le az orvos, hogy a szervezetemnek szüksége van a hormonra! Úgy gondoltam, hogy szedek némi ösztrogént, a mellkasomon a mirigyállományt egyébként már eltávolítottam, ezért nem tudnak majd megölni, nem fog női mellem lenni! Tesztoszteront értelemszerűen nem akarok szedni!
jan. 15. 23:06
 10/24 A kérdező kommentje:

félre javitotta a telefonom!


"nem tudnak majd megölni"


"nem tudnak majd megnőni"

jan. 15. 23:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!