Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire lesz izzadt, büdös a...

Mennyire lesz izzadt, büdös a lábatok férfiak, milyen időközönként, ki mit ajánlana akinek van vagy volt?

Figyelt kérdés
Férfiak, lábszag, talpizzadás ellen mit ajánlatok, vagy esetleg mit szoktatok használni vagy akinek volt mit használt? persze fürdés, mosakodás kívül...

jan. 16. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn/Mindig büdös!
Gyakran büdös!
Ritkán büdös!
Nincsen szaga.
15 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kérlek annyit, hogy ne troll/hülye válaszókat. megfogom köszönni,


( Állítólag a bambusz zokni hatásos erre, valaki ki próbálta esetleg?.)

jan. 16. 19:07
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha sokszor büdös a lábad kérdező, járj minél többet mezítláb, ahol csak teheted. Nyaron kimehetsz parkba, mezőre is. Meg fogsz lepődni, hogy egy ilyen túra után alig piszkos és a lábad fű és virág illatú
jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáltál lábizzadásra való sprayket? Nekem nincs ilyen problémám, de egy ismerősöm ilyet használ, és csak pamut zoknikat hord. Erről a bambusz zokniról sem hallottam még, de ahogy olvasom, megér egy próbát szerintem.
jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Naturland lábizzadás elleni spray. Ennek tutibbat nem tudok ajánlani, nekem nagyon bevált.
jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Aki meg sem szagolja konkretan, annak valoban nem büdös vagy ritkán büdös.


Ha megnő a köröm, amit valljuk be, nem figyeltek mindennap, akkor vágjátok le. Majd közvetlen utána egy ujjal dörzsöljétek be a levágott köröm bőr részét és szagoljátok meg a sajt szagot. Mindenkinek büdös a lába, max nem figyeli vagy nem érzi a sajátját mert hozzászokott, vagy annyira szellőztetve van, hogy el sem jut az orráig a szag.

jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem nem izzadós, viszont ha tudom hogy igen vastag zokni lesz rajtam vagy egésznapos lesz a cipőhordás akkor fogom magam és használok hintőport mielőtt felveszem a zoknit. Bevállt. Vannak rá krémek, kül. dezodorok is.
jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én a munkámból adódóan majdnem egy teljes napot töltök öltönycipőben. Ami nekem bevált, az a természetes anyagból készült zokni (pamut, bambusz stb.), antibakteriális talpbetét a cipőben, lábspray (én a Rossman saját márkását használom).

Ami még fontos, hogy a lábadon ne legyen bőrkeményedéses, mert az elhalt bőr kiváló táptalaja a szagot okozó baktériumoknak.

jan. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mycosid por. Amikor izzad a lábad akkor felszívja a bőröd, semmi lábszagod nem lesz és kigyilkol minden gombát is.
febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

100%-os pamut zokni!

Ha teheted menj el egy pediküröshöz, hogy az elhalt hamreteget, börkemenyedest szepen megszüntesse.

Illetve amit korabban is irtak, antibakterialis talpbetet, hintöpor, labspray illetve idöközönkent tedd ki a cipödet szabad levegöre szellözni.

márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
El sem hiszem, hogy ez a kérdés elhangzik amikor bármihez megkapsz bármit.
márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!