Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Miért hiszik azt a nők, hogy egy férfi vizelés után is megtörli a péniszét?

Figyelt kérdés
jan. 17. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van aki megtörli és van aki nem.


Viszont ez a kérdéskör 2 naponta már nagyon de nagyon unalmas.

jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert tiszta igényes férfi megszokta. Az enyém ülve pisil és megszokta törölni, mièrt ne kellene? Ez olyan mint a nőnél, vannak pisicseppek amiket lekell törölni.Mert te úgy húzod fel az alsógatyád hogy nem törlöd meg? Igénytelen lehetsz pisis gatyóval.
jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt olyan pasim, aki megtörölte, de ettől függetlenül tudom, hogy ez a ritkább.

Amúgy azért hiszik, mert a nők mem szeretnek pisis alsóban rohangálni, és furcsa nekik, hogy a pasikat ez nem zavarja...

jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire rázom mindig marad egy két csepp.

Pedig rövid.

Olyat is hallottam, hogy valaki minden nagy dolog után zuhanyzik.

Ez szerintem életmód függő, mármint egy építkezésen reggeltől estig hová töröljem.

jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy nőnél nincs papír mert mondjuk a természetben jön rá a szükség, akkor nyílván ő sem törli meg. Amúgy meg a pisszoároknál nincs papír, így ott nehéz lenne törölgetni. Egyébként meg egy - két cseppecske percek alatt megszárad az alsóneműn.
jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
4 ha nincs egy wc az építkezésen akkor sehová. Elég pazarló és macerás lehet valóban nagy wc után zuhanyozni, érdemesebb lenne bidét használni. De Magyarországon az ritka, sajnos. Ahol van sokszor ott sem használják.
jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nőként nagy dolog után mindig zuhanyzom (itthon tudom csak elvégezni, máshol nem jön az inger, de pl mikor kórházban voltam is mindig lezuhanyoztam utána). Ha a természetben kell pisilni sem gond, mert mindig van nálam nedves wc papír és zsepi is, szóval még választhatok is, mit használok. A férjem szintén megtörli még itthon is pisilés után, ő sem szeret hugyos, büdös alsóban lenni egész nap.
jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A húgycsőben akkor is marad egyébként 1-2 csepp ha letörölgeted. Csak mire újra odaérsz, hogy elővedd észre sem veszed, mert pikk pakk megszárad.
jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
65%
Istenem mennyire idióta álomvilágban él itt pár nő :’D Ha „megtörölgetné” a farkát szerencsétlen férfi, akkor is maradna benne, nem, nem lesz büdös, se koszos, se undorító, sem igénytelen…ezek a nők voltak már női mosdót takarítani? Hogy az legtöbbször mennyivel sokkal elképzelhetetlenül mocskosabb és gyomorforgatóbb, mint a férfi? Kettős mérce…
jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Csak remélik, hogy igényes az úriember és bevetésre készen áll. Ám szex előtt így is, úgy is illene megmosni.
jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!