Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszméret normál állapotában...

Péniszméret normál állapotában 9cm állva 13-14 cm ez normális?? 16/F

Figyelt kérdés

jan. 17. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
#20 Igen. De számtalan tapasztalatot is olvashatsz nőktől vagy meleg/biszex pasiktól. Valahogy mindenki ezt tapasztalja, akik voltak mindkét korosztállyal.
jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13-14cm teljesen átlagos intim méret. Akinek számítani fog, hidd el, hogy nagyon fog örülni neki. :)
jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

17. Mi az nőt?

Nem férfit?

jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem 16,5cm mereven. Szerintem a 13-14cm is teljesen rendben van, inkább csak tudni kell használni.
febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De ez egy adottság. Mi van, ha kicsi, ha nagy? Egyik sem betegség. Mi van, ha azt kapod válaszul, hogy nem jo, mert kicsi. Vagy azt, hogy pont jó. Változtat valamin? Te ilyen adottságokkal rendelkezel, más pedig mással. Nem értem a kérdest sem. Komolyan. Nők is vannak, akiknek hatalmas a mellük, van akiknek kicsi. És???😃
máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!