Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az h nem tudom...

Miért van az h nem tudom piszoárba pisilni?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok ott akkor simán megy, viszont mikor van már más is a wc-ben akkor már nem jön semmi sem.Hogyan tudnám ezt megoldani h menjen?

16/f


jan. 25. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellős vagy, ennyi
jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell oldani a gátlást.
jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szégyenlős vagy. Ezt úgy tudod megoldani hogy kilépsz a komfortzónádból egyre többször.
jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Többször használj piszoárt! Így előbb-utóbb megszokod, hogy más is ott vizel melletted és akkor menni fog. Én is így voltam/vagyok, de le lehet vetkőzni a gátlásokat.
jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4es miert te h allsz a piszoarral?

De az meg tok gaz ha nem jon semmi a mellettem allonak meg igen

jan. 25. 21:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnam feloldani a gatlast?
jan. 25. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
én se tudok mai napig se, ezért inkább wc-be megyek
jan. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fura

Nekem sem.megy

És nem vagyok.szégyenlős mert uszodába kondiba meztelen zuhanyzom.és nem érdekel hányan látnak.de piszoárnál nehezen indul meg nekem is

jan. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok. Ha bemegyek es nincs senki akkor megy. Ha idokozben beall valaki mellem de mar elkezdtem akkor is megy. Ha mar valaki ott van nem tudok pisilni.

Egyaltalan nem vagyok szegyenlos, bi-kent szamtalanszor voltam meztelen mindket nemmel.


Kerdezo esetleg olyankor probalj meg valami total masra gondolni vagy szugeralni magadnak, hogy egyedul vagy.

jan. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, hogyan lehet annyira feloldódni és nem törődni a többiekkel, hogy simán menjen. Én se vagyok szégyenlős, mégis van úgy, hogy csak állok ott, egyre kínosabban érzem magam, és hosszúnak érzem az eltelt időt, mire sikerül. Általában menni szokott, mégis előfordul, hogy közbeszól valami gátlás. 😔
jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!