Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már prosztatagyulladása...

Volt már prosztatagyulladása itt valakinek?mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
febr. 3. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos volt hozzá szerencsém. Nekem úgy kezdődött, hogy felváltva fájtak a heréim. Elmentem urológushoz, megvizsgált, mindent rendben talált, pedig volt tapintásos vizsgálat, UH, RDV is + vizelet mintát is adott le a laborba prosztatamasszázs után. Pár hónapra enyhültek is a tünetek, aztán jött a pokol. Volt minden. Gyakori vizelési inger, akadozó vizelet, merevedési zavar, fájdalmas ejakuláció, herefájdalom, péniszfájdalom, gát környéki fájdalom. 3-4 hétig erős gyulladáscsökkentőkön éltem + Proxelan kúpon. Még az ellenségemnek se kívánom.
febr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vérvétel-vizelet,ultrahang. Antibiotikum+gyulladás csökkentö. Controll kicsit jobb de még érzem. Még egy adag antibiotikum.
febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nálam a makk fájt érintésre, illetve volt érzékeny.


Sajnos a prosztatagyulladásra jellemző, hogy nem igazán behatárolható az érzés. Fájhat bármid, a hátad is stb. tőle.

febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mütött lágyéksérvem van és pont ugy fájt mint akkor majd el mulik, majd el mulik 2 hét után francba ez nem mulik el.
febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Csípett pisilés közben, illetve inkább utána.
febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mivel 58 éves vagyok, évente járok vizsgálatra.

Van egy kis prosztata megnagyobbodásom.

Pár hete, amikor elmentem, az orvos krónikus prosztatagyulladást állapított meg.

Gyógyszert és kúpot írt fel.

Amúgy panaszom nem volt.

Valójában azt tapasztaltam, hogy január eleje óta gond volt a merevedéssel.

Van, hogy god nélkül ment az aktus, máskor pedig nem.

Az orvos azt mondta, hogy a gyulladás is okozhatja ezt a problémát.

Írt fel Sildenafil 50mg-ot, amivel volt merevedés.

A prosztatagyulladás tényleg okozhat merevedési problémát?

Illetve 58 év körül már gyakrabban fordul elő, hogy kell a gyógyszeres rásegítés a kellő merevedéshez?

Kicsit kétségbe vagyok esve.

Kellemetlen, hogy be kell tervezni az aktust, meg kell beszélni a párommal.

Amúgy megértő a párom, pár éve vagyunk együtt.

Ő is 58 éves egyébként.

febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, persze, hogy okozhat. Nekem 40 alatt is okozott ilyen gondokat. Szerencsére azóta rendeződtek a dolgok. A másik kérdésedre egy urológus tud válaszolni. Ők tudják, hogy a korodbeliek milyen arányban jelentkeznek ezzel a panasszal. De még ez se mérvadó, mert szerintem a férfiak egy része nem is mer segítséget kérni ilyen jellegű panaszoknál. Ha az erekció kialakul, de nem tartós, akkor gyógyszer helyett lehet érdemes lenne kipróbálni a péniszgyűrűt.
febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!