Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha lassan 1 éve...

Mit csináljak ha lassan 1 éve szedulok ?

Figyelt kérdés
De csak akkor ha állok és akkor se mindig. De ha megy a pl a vonat és állok akkor sem. Alvás hiány miatt lehet ?
febr. 4. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet fáradtság okozza, de lehet neurológiai gond is, lehet vashiány stb.


Én kezdésnek elmennék a háziorvoshoz, elmondanám a problémát, csináltatnék nagy labort.

Ha az nem mutat gondot, akkor tovább mennék neurológiára

febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 4. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni.

Jó eséllyel a fülészetre fognak küldeni, valami egyensúlyszervi probléma okozhat ilyesmit.

febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vérnyomást kellene ellenőrizni.


A szédülés lehet fülbetegség is, amikor a csigában a kristályok elmozdulnak és hamis ingert küldve kibillensz az egyensúlyodból. Jóindulatú helyzeti szédülésnek hívják, míg angolul benign paroxysmal positional vertigo - bppv) a betegség neve. Magadat úgy a legkönnyebb diagnosztizálni, hogy leüléskor vagy ágyból felkeléskor rosszabbodik-e. A fülorrgégész mindenképpen nézzen meg, ha így van. Én is szenvedtem, illedve szenvedek tőle, de van rá gyógyszer.

febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat ha föl alok meg leülök Attól nem. Én akkor hogy ha csak állok de ha pl buszon állok és mozog akkor se. Nyáron a nagy melegben ülve is szédültem
febr. 9. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet egyszeruen a belso fulben valami betegseg (peldaul mar lezajlott virusfertozes) kovetkezmenye. Nem tudnak mit csinalni vele, adnak gyogyszert a tunetek enyhitesere es hosszu tavon javul. Azt hiszem ahol maga a serules van az nem lesz olyan mint ujkoraban de egyszeruen az ember agya megtanulja, hogy kompenzaljon es idovel egyre kevesbe okoz tuneteket.
febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!