Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedves Csoporttagok! 28...

Kedves Csoporttagok! 28 éves ffi vagyok, nemi vágy csökkenésével küzdök. Antidepresszánst szedtem (Scippa) 10 mg, korábban már végig ettem az összes SSRI/SNRI gyógyszereket. Mellékhatásuk szexuális diszfunkció lett. Más is jár már így?

Figyelt kérdés

Elegem lett a doktornőmből,

illetve a folyamatos ígérgetéseiből, hogy majd ekkor, meg akkor vissza áll. Január 1.-e óta nem szedek semmilyen antidepresszánst, a doktornő engedelmével. A kérdésem az lenne, hogy mikorra várható, hogy a nemi vágy vissza térjen?



#szexualis diszfunkció
febr. 5. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem fél év volt a gyórszer elhagyása után hogy elkezdtem érezni minimálisan valamit. De a diszfunkció sokkal tovább tartott.... értsd: majd 1 évig nem állt fel semmire.
febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Bízom benne, hogy idővel nálam is helyre áll a dolog. Én épp egy merevedést tudok produkálni, csak a nemi vágy nincs meg hozzá.

febr. 5. 09:40
 3/3 gyik123 ***** válasza:

Próbáld ki a Maca port, bioboltokban 1500Ft-tól már kapható.

Ez egy gyógynövény, amit erre is használnak. Én immunrendszer erősítőnek vettem, de szörnyen kanos lettem tőle.


Ami még fontos, hogy ha passzos alsóneműt hordasz, akkor cseréld le, mert rontja a spermiumok termelődését. Nem véletlenül van herezacskónk, ez egy hőszabályzó mechanizmus, mivel a spermiumok termelődésének ideális hőmérséklete 34-fok körül van.

febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!