Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A leírtak alapján mi bajom lehet?

A leírtak alapján mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 1 hete furcsa, zavaró érzés van a péniszemben. Olyasmi, mintha vizelnem kellene, de nem teljesen az. Fájdalomnak nem nevezném, inkább egy zavaró, kellemetlen érzésnek. Én vesekőre vagy vesehomokra gyanakszom, mert ezekre sajnos hajlamos vagyok és nemrég éreztem furcsa fájásokat a jobb vesémnél. Legutóbb 2015-ben volt vesekövem, akkor görcsöléssel járt, előtte 2006-ban,akkor szintén volt görcs, előtte pedig 2001-ben, úgyszintén görcsökkel. Viszont most egyelőre nincs görcsölés. Viszont felmerült bennem az is, hogy lehet, hogy prosztata gondok. De az egy kicsit nem lenne korai 34 évesen? Holnap mindenesetre kérek időpontot/előjegyzést urológushoz.
febr. 5. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Amivel még kiegészíteném a leírtakat: emiatt a fura érzés miatt gyakrabban játok pisilni, pisiléskor néha kicsit szúrós, csípő érzés előfordul.
febr. 5. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos is be tud utalni laborra és az urológus is többet tud mondani, ha hozzá már laborleletekkel mész.
febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet volt. Laborra hamarabb el tudok jutni, mint urológushoz. Az urológus kedden és csütörtökön rendel. Ha holnap kérek hozzá előjegyzés/időpontot, akkor legjobb esetben csütörtökre kapol, de ebben nem bízom, úgyhogy inkább jövőhét kedd cqgy csütörtök lesz az, mjre urológus megvizsgál.
febr. 5. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Vesehomok is lehet, de a csípő, fájó vizelet fertőzésre utalhat, szóval ahhoz mindenképpen kell urológus.
febr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!