Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nedvedző pénisz?

Nedvedző pénisz?

Figyelt kérdés
Üdv, Kb 3 hónapja nedvedzik a péniszém, és van rajta 2 alig látható piros pötty. Orvos látta, mondtam hogy canestennel ápoltam, és más tünetem nincs. Ő gyulladást nem látott rajta és annyiban hagyta. Mi lehet ez? Eléggé zavar hogy nedvedzik... Decemberben lehetett balanitisem antibiotikum kúra miatt, de annak elv már el kellett volna múlnia.

#pénisz #balanitis #enyhe makkgyulladás #nedvedző pénisz #piros pötty a makkon
febr. 8. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem valószínű, hogy mi tudjuk, illetve azt sem, hogy valóban gomba volt-e amit canestennel kezeltél.


Kérnék időpontot másik orvoshoz.

febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háziorvos szerint gomba volt. Ő azt mondta mivel az immunrendszerem nem a legjobb most, hogy a megszokottnál több idő mire elmúlik.
febr. 8. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvos is érthet hozzá, de nem bőrgyógyász. Szóval kérnék időpontot oda.


A pattanásoknak is legalább 3 fajtája van, és mindegyiket másképp kell kezelni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy minden területnek meg van a szakorvosa, és lehet jobb oda menni.

febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Azt nem írtam oda, de bőrgyógyász mondta hogy nem lát gyulladást, és hogy nincsen probléma.
febr. 8. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Akkor érdemes lenne egy urológus véleményét is kikérni.
febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!