Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik haveromat iskolaorvosivi...

Egyik haveromat iskolaorvosivizsgálaton elküldték nemi gondozóba megkért, hogy menjek el vele mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromat az iskolaorvos elküldte nemi gondozóba van egy enyhe fityma szűkülete és megkért, hogy menjek el vele meg, hogy menjek iis be vele mert egy kicsit fél nem tudom mit csináljak nem fogják azt hinni, hogy homók vagyunk? Jah 12-évesek vagyunk
2010. okt. 24. 14:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Ne félj, nem fogják azt hinni! Ha a barátod és szüksége van rád, kisérd el nyugodtan! :)
2010. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
8%

Fura kérdés...

Ezzel a tünettel nem a nemigondozóba kell menni és egy tizenkétéves nem megy egyedül orvoshoz, meg se vizsgálják.

2010. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogják azt hinni,de kiskorúnál szülő jelenléte szükséges,mármint szülői kiséret kell hozzá.Bennt szokott paraván lenni többnyire és ott vizsgálja meg az orvos,meg szokott külön vetkőző lenni.De szerintem saját szülője mehet be vele a vizsgálóba,mert az iratok is nála vannak.Szóval a szüleit értesítették már róla,mert akkor ők fogják vinni.Egyébként a lányok is gyakran elkísérik egymást ott sem gondol rosszra az orvos.
2010. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Nem fognak melegnek hinni, nyugi! Ha a barátod ezt kéri, ennyit igazán megtehetsz érte, de szerintem inkább maradj kint a váróban, a dokihoz már egyedül is bemehet.
2010. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%

12 évesen még az édesanyjának-apjának kellene elkísérnie. Ők hol vannak? Az orvosnak is max az lenne a gondolata, hogy hol van ennek a gyereknek az anyja...

Téged valszeg nem fognak beengedni amúgy sem, max az előtérben várhatod meg.

2010. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
9%

Szülővel mehet csak a barátod orvoshoz és nem igazán értem,ha sima enyhe szükülete van,amihez kenőcs elég szokott lenni,azt eleve urológus kezeli,hisz nem nemibeteg,vagy nem elváltozás van a kukiját fedő bőrészen,hanem szükülete van,azt pedig urológus kezeli.Szerintem be sem engednének.De hogyan gondoltátok ezt,a szülei tudnak róla?

De nyugodtan menj el vele te is,kinnt majd megvárod.

2010. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Bocsi én írtam rosszúl persze jön az anyukáj is de mondta, hogy menjek el én is velük jó lenne neki és igen ténleg urológushoz küldték el bos a tévedésért azt nem tom, hogy milyen fokú a szűkülete csak mondtam, hogy kicsi mégegyszer bocs
2010. okt. 24. 15:05
 8/41 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el vele, én is elmennék ha erre kérne a barátom.
2010. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%

ÁLLJ! ... Fitymaszűkületet mondtál?? <<:-s

Max akkor tudom elképzelni hogy a bőr- és nemibeteg-gondozóba küldték, ha kenőcsöt akar feliratni, vagy a szűkületét vmi egyéb bőrgyógyászati elváltozás okozza, mint a klasszikus bőrgyűrű a fityma végében. Mert egyébként a szűkület megoldása -- ebben a korban is -- elsősorban urológiai eset. Más értelme nincs, csak, ha a szűkülete tényleg enyhe még, akkor oké.


Egyébként, nekem is volt egy társam, aki bennem annyira megbízott, hogy megkért, kísérjem el a bőr- és nemibeteg gondozóba, igaz neki annó gombás fertőzése volt a zacskóján és a talpán, és nagyon parázott, elkísértem a dokihoz, és be is mentem vele, így ő megnyugodott. Paraván volt, és minket se néztek homónak. Szal, ha te valóban a barátja vagy, miért ne mennél vele, pláne, ha még bízik is benned? Ennél nagyobb megtiszteltetés (lelki értelemben) nem sok van... O.o



A barátod -- meg akiknek fitymaszűkülete, fékproblémája vagy letapadása van, annak is -- figyelmébe ajánlom az alábbi topikot:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Üdv: EE

2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nyugodtan menj el vele, és örüljetek, hogy barátok vagytok!! És a barátságnak semmi köze a homó-hoz! Nem is fogja senki azt gondolni!
2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!