Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól lehet bajom, ha nagyvécé...

Attól lehet bajom, ha nagyvécézés közben ráment valamennyi széklet a péniszemre és én még utána is csak sok perccel később tisztítottam le róla?

Figyelt kérdés
febr. 10. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

A péniszed fedetlen makkjára ment rá a széklet, vagy a külső bőrére? Ez számít a legtöbbet.

De az mondjuk érdekelne, hogy hogy a csudába' sikerült rámennie. Hogy nagy a farkad (oda lóg az ürülékhurkához), vagy fröccsent, vagy hogy?

febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Be fog rohadni...
febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Konyorgom, a hugycsonyilason kell bemasznia az e-colinak, hogy hugyuti fertozest okozzon.
febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
3 Nem! Az elobore ala is mehet, es ott az anaerob bakteriumtorzsek fognak elszaporodni. Es nem e-coli, ez nem valami online bakterium. 🥺🤣 E.coli!
febr. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy sikerült?? És miért nem törölted le rögtön? Szerintem csak nem akarod bevallani, hogy gumi nélkül csináltátok a barátoddal, utána meg még sokáig feküdtetek az ágyban.
febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából fel volt húzva a bőr és csak úgy éreztem, hogy hozzáért, de nyoma nem maradt rajta. De én ilyenkor mindig a legrosszabból szoktam kiindulni. Ha tényleg hozzáért, akkor milyen betegségeket lehet elkapni? Esetleg okozhat meddőséget?
febr. 10. 08:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én is pont erre gondoltam. 🤣
febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. A kisbabák és öregek, akik pelenkában vannak, sem betegszenek meg, ha nincs percenként cserélgetve.
febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van,megúszod egy körülmetéléssel.
febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Szerintem teljesen mindegy hogy került oda, ne savazzátok.

Az a lényeg, hogy alaposan tisztísd meg. És figyeld, hogy változik-e a vizeleted, csíp, ég, nem e véres, vagy hogy a nemiszerveden lesz-e gyulladás. Barmelyiket tapasztalod irány a doki.

Legközelebb (es mindegy mi miatt), ha így jársz azonnal tisztisd meg. De leginkább azon dolgozz, hogy ne járj így!

febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!