Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha apukám pénisze nagy és...

Ha apukám pénisze nagy és vastag kb: 19 cm(alsón keresztül láttam ) de az enyém csak 14 cm ez így normális? Vagy eszt lehet örökölni?

Figyelt kérdés
febr. 10. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Bele nem merek gondolni, hogy miket csináltok apucival, de az sem igaz, hogy gatyàn át képes vagy centire levenni a méretét.
febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lencsefőzelék ***** válasza:
85%
"Eszt" nem, csak ezt.
febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

ez vagy troll kérdés vagy családon belüli titkok kifecsegése és annak tudatlan elszólása, "szépen" becsomagolva.


Ez egyszerre beteg és undorító! Egyébként a férfiak nemi szerve 21 éves korukig nő utána is nőhet, vastagodhat, kunkorodhat ha olyanokat csinálsz vele.

febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Alsón keresztül nem láttál te 19 centit, hacsak nem állt neki. Azt csak képzelted...

troll

febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert meg tul kicsi vagy. Majd biztos nosz, de ha nem, akkor is apud nagy farkad meg elvezheted.
febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég jó szemmértéked lehet ha így centire pontosan tudod mekkora neki mereven. Én úgy olvastam, hogy a pénisz mérete az a női nagyszülő géntől függ. Fogalmam sincs, hogy miért. Nálunk egyébként fordított a helyzet. Egy véletlen szituációból adódóan derült ki, hogy az én farkam nagyobb mint a fateromé.
febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szemmérték…
febr. 16. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. annó nem tudtam, hogy mekkora bottal jár a fater... de nem is nézegettem.
febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, milyen helyzet lehet az, amikor ilyesmit lát az ember, de maga a méret örökölhető. De örökölhetted édesanyád ágáról is, tehát lehet, hogy neked nem lesz akkora.
márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tinikorban én is le voltam maradva hozzá képest, de aztán behoztam bőven, szóval simán utolerheted még, ha növésben vagy még
márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!