Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szúr állandóan a szívem...

Miért szúr állandóan a szívem tájékán?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt erős dohányos voltam, napi egy doboz cigit szívtam el, de aztán vissza vettem napi 4,5-szálra. Alkoholt két naponta szoktam inni (sört), úgy két három dobozzal, de előfordul amikor jóval többet iszom. Régebben panikbeteg voltam, úgy érzem most sem gyógyultam ki teljesen belőle, és régebb amikor ritkán ittam, akkor is szúrt a mellkasom. Mitől lehet? 22F
febr. 20. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szívzörejed vagy kisebb ritmus zavarod?
febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

El kellene menni a háziorvoshoz és elmondani a tüneteid.

Valószínűleg el fog küldeni kardiológiára, lehet csináltat nagy labort is. A dohányzási és alkoholfogyasztási szokásaid pedig őszintén mond el az orvosnak.


Én azt nem értem, hogy miért iszol? A pánikbetegségen nem fog segíteni. Helyette miért nem keresel szakembert? Lehet egyébként tb alapon is menni, csak beutalót kell kérni a háziorvostól, viszont hosszú a várólista

febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenned kardiológiára, hogy kizárja a szervi problémát. De ilyen tünet lehet akár mozgásszervi eredetű is (bordaközi izmok), de akár reflux is okozhatja. De ha ez mind kizárható, ami egyébként elég valószínű, akkor marad a legvalószínűbb magyarázat: a pánik és a szorongás okozza a szúró érzést.
febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!