Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tompa gyomorfájás mitől...

Zsolesz56 kérdése:

Tompa gyomorfájás mitől lehet? de mindennapos sajnos és már félek jövöhéten lesz tükrözés vér köpett is volt sajnos étvágy se nem nagyon van

Figyelt kérdés
Tompa gyomorfájás mitől lehet? de mindennapos sajnos és már félek jövöhéten lesz tükrözés vér köpett is volt sajnos étvágy se nem nagyon van
febr. 23. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vesszőket azért tehetnél, nagyon kellemetlen olvasni így egyben. Sok mindentől lehet, akár fekély, tumor, stressz, de lehet kevés a sav, stb... majd tükrözésen kiderül. Étvágyam lehet nekem sem lenne, ez nem biztos,hogy összefűgg ezzel,ez lehet csak a stressz miatt van.
febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De lehet pont sok a sav. Nekem akkor fájt a gyomrom,mikor sok volt a savam, erre kaptam Ludeàt és kb 3 nap szedés után (ennyi idő alatt kezd hatni) megszűnt a gyomorfàjàs. Bár a véres köpet ha a gyomrodból jön, mert ugye ezt nem írtad, szóval lehet gyomorfekély jele is. Én figyelném a székletem, mert ha emésztett vér van benne , akkor simán lehet hogy "csak" gyomorfekély.
febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!