Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt gyerekként részed a...

Volt gyerekként részed a letapadt fityma leválasztásának a traumatikus élményében?

Figyelt kérdés
Vagy találkozott valaki olyan orvossal ever, aki nem úgy csinálja hogy iszonyatos fájdalommal járjon?
márc. 10. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ez butaság szerintem.
márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer is volt részem benne sajnos. Talán 6-9 éves korom környékén. Nagyon kellemetlen beavatkozás volt, de a legrosszabb előtte volt, maga a tudat, hogy menni kell a dokihoz, ill. utána meg a kamillázás, kenőcsözés, meg iszonyú érzékeny is volt.


Kihatott az "élmény" kb 16-18 éves koromig. Féltem egyáltalán ránézni is a fütykösömre fürdéskor, mert féltem, nehogy megint letapadjon...

márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%

Igen volt részem benne 11 évesen nagyon megmaradt és iszonyatosan fájt

Írj privatot mesélek róla részletesebben

márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámnak gombos szondával kellett feltárni, majd hátrahúzni a fitymáját. Nem sok mindenre emlékszem, mert ezt is csak elmesélésből hallottam. Valahogy anyámék nem tanítottak meg egyikünket sem, hogy nem csak fürdéskor, de pisiléskor is hátra kellene húzni az előbőrt, hogy ne lógjon bele a vizeletsugárba.
márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem, öcsémnek valami fém ezközzel húzták hátra, annyit mesélt csak.
márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem


De nem lett tőle maradandó bajom, fóbiám

márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nekem is volt ilyen,de nem emlékszem rá.
márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, nagyon fájt. Az volt a vicc, hogy 10 éves voltam és naponta mostam, hátrahúztam amennyire ment, de valahogy kégis letapadt. Az orvos pusta kézzel rántotta hátra, eszméletlenül fájt.

17/f

márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is feltépték, aztán pár év múlva biztos ami biztos meg is szabadítottak tőle
márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!