Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megszűnhet ilyen módon a...

Megszűnhet ilyen módon a fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Lett egy barátnőm, akivel vagyok olyan szerencsés hogy napi szinten szexelünk és egyre tágabb lett a fitymám, míg legutóbb megíjedtem mivel úgy húztam ki hogy teljesen hátracsúszott. Félelmembe nem figyeltem meg mennyire szorítja de mivel januárban voltam dokinál aki kiírt körülmetélésre(végül konferencia miatt lemondta és még nem pótoltuk) és 3 ujjal szemből visszahúzta, nem a legkönyebben de nem is nehezen nekem is sikerült.

Létezik hogy kitágulna vagy hanyagoljam a szexet nehogy hátraszoruljon?

Köszönöm a válaszokat.



márc. 12. 12:59
 1/9 Bferike ***** válasza:
64%
Igen, "spontán" módon is elmúlhat. Az én gyerekkorombam egyszerűen hátrarántották a fitymát, ez volt a "műtét". 😁
márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen végülis a doki a vizsgálaton úgymond a letapadást megszüntette, mivel fájt ahogy felhúzta, azóta pedig rendszeresen vettem észre hogy egyre feljebb megy.
márc. 12. 13:15
 3/9 Bferike ***** válasza:
100%
Ha teljesen elvált mindenhol a firyma a makktól, akkor megúsztad szerintem a beavatkozást. Elméletileg így nem lehet probléma.
márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bferike ***** válasza:
Csak nagyon kell figyelni a higéniára ezentúl odalent.
márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy akkor elvált mert fullra hátrahúzta, mondta hogy ezt kellene csinálni a műtétig, ami végül miatta elmaradt. Nem volt szmegmás(ha jól tudom a nevét) csak olyan csúnyán barázdás.
márc. 12. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fitymaszűkület így nem múlik el, de neked kell érezned ezt ernyedten és erekcióban. Olyan fitymaszűkület is létezik, hogy a makk alatt szorítja a véráramlást és ezt hívják paraphimosisnak vagy spanyolgallérnak. Erekcióban nézd meg, hogy mi a helyzet a fitymafékkel is. Ha az sem feszül és a makk nem "bólogat", akkor valóban a helyzet javult.


Kicsit érthetetlen is, hogy miért akart a doki rögtön körülmetélést. Alapvetően semmi bajom nincs azzal a beavatkozással, de azért nem kell mindenkinek rögtön azt javasolni végleges megoldásként.

márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd volt, hogy vissza tudtad húzni. Ha hátraszorul, azt az állapotot parafimózisnak hívják és mivel rontja a makk vérellátását, azonnal orvoshoz kell vele fordulni.

Inkább várd meg a műtétet, hogy ne legyen gond!

márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont azért is lepődtem meg hogy állóhelyzetben, nem gördülékenyen hanem picit rászorítva viszonylag simán visszacsúszott. Ezért nem tudom hova tenni és érdekel szükséges e a műtét.
márc. 13. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezt már nem kell műteni
márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!