Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lesz a következménye a...

Mit lesz a következménye a kisműtétnek, és mit gondoltok a körülmetélésről?

Figyelt kérdés

1. Fitymaszűkület-gyanúval elmentem urológushoz. Azt mondta, nincs szűkület, csak a fék túl rövid, és elküldött egy rendelőintézetbe. Ma voltam ott, azt mondta a doki, hogy tényleg túl rövid, és két hét múlva megműti majd. Milyen lesz utána, mennyi ideig nem szexelhetek, mennyi idő alatt gyógyul be? És másnap pont lesz egy előadásom, (amatőr színház), szerencsére nagyrészt csak ülök benne, néha kell csak felállnom, és egy 3-4 perces táncjelenet van benne még. Menni fog?

2. A második orvos viszont azt mondta, hogy szerinte igenis van fitymaszűkületem, és hogy körül kéne metélni. Szerintetek bevállaljam?


2010. okt. 25. 20:11
 1/5 Főzős Laci ***** válasza:
49%
Ha csak lehet NE vállald be!Ez a kis bőr jól védi a makkot fizikailag,és fontos örömök forrása a szexuális életben.Ha nem lesz sokkal jobban kell rá vigyázni!Tudom,hogy bizonyos vallás ezt szinte előírja,de sztem ez ökörség.Mivel akkor Isten minek alkotta meg?
2010. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Hali!


Azt glom, h. a második orvos az egy nagy marha, és kerüld el messzire, mert mégha enyhe szűkületed is lenne, ő már akkor is kapásból teljesen lecsupaszítana!!!??? :-S


Szerintem SE vállald be a körülmetélést, mert ha tényleg csak gyanú az a gyanú, akkor nem éri meg. Ha meg mégis van egy kicsi, nemcsak ez így lehet megoldani azt, hanem vannak rá egyéb megoldási javaslatok is. Egy fékműtét sokkal egyszerűbb, és nem olyan szövődményes, utána AKÁR még táncol6sz is a darabban, ha elektromos szikével vagy lézerrel csinálják. Akkor pillanatok alatt beheged.


Csak az ostoba ember nem tájékozódik először a le7őségeiről, és ezzel kapcs. nagyon sokan vannak így. Pl: Egy 15 éves srácnak teljesen hátrajött a fitymája mereven is, de a dokija annyira határozott volt, hogy meggyőzte azzal, h. kapásból rávágta TKM-elni kell. (Teljesen KörülMetélni) MINEK??? <<<:-O

A műtétje előtt csak 3 napot adott magának dönteni, és túl sok OFFtopikkal találkozott itt, így az nem segítette a válaszadásban. A srác belement, és a műtétet igen igényes közegben végezték el, el is altatták hozzá. Műtétje után találkozott néhány hozzászólásommal, majd rámírt >>priviben, mert fáj neki. Mit javasolnék, hogyan csökkentse a fájdalmat és mit tegyen, hogy hamarabb gyógyuljon a seb? Megkérdeztem tőle, h. az orvosa tájékoztatta egyéb megoldási le7őségekről? (Bemetszés, fitymaplasztika...) Azt mta... NEM! csak rávágta, hogy TKM-elni KELL(!!!) -- egy teljesen jó, mereven is vmennyire hátrajövő fitymát. :-S Erre felvilágosítottam mit hogyan le7ett volna, a gyerek meg egy "idióta baleknak" érezte magát és elkezdte a fejét a falba verni dühében és bánatában. Azóta talán már elfogadta a tényt... és megbékélt beleegyezése következményeivel.

Főleg a fiatalabb serdülők, felnőttek (14-19 évesek) dőlnek be az ilyen 2.-es típusú orvosoknak. Ezért legyetek elővigyázatosak minden ambuláns műtétnél, és mindent pontosan le kell fixálni vagy pedig, ha bele akar vinni, akkor otthagyni, mert utána már csak a betegjogi képviselő segíthet, a jogvédők oldalán, de ő is csak abban, hogy felelősségre vonják a kontárokat tettükért, akik mindössze gyorsan túl akartak jutni rajtad!



De talán döntsd el TE, szerinted mennyire áll fenn a fitymaszűkületed! Itt van egy régebbi topikom, ez segít benne...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Üdv: EE

2010. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem még anno a Heim Pálban beszélték rá anyámékat (Dr Sárközy, a halálorvos, csak így hívom) a teljes körülmetélésre, sajnos jelenleg nem tudok rendesen szexuális életet élni és nagyon undorítóan is nézek ki.

Még azzal is jobban jártam volna, ha kasztrálnak, talán :(


Semmiképpen ne vállald be a teljes körülmetélést, nagyon gáz!!!!!!!!!!

2010. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Csatlakozom az utolsóhoz, valóban nagyon para, ne akard
2010. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%

Hát nekem egy éve hogy megcsinálták és azóta nagyon gáz. nem is kellett volna teljes körülmetélés és mégis megcsinálta az orvos. Tisztára horror :((((

Most majd visszacsinálom egy tlc nevű szerkezettel, amennyire tudom... bár soha nem lesz ugyanaz mint volt :(

2010. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!