Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésen 5 napja estem...

Masala kérdése:

Körülmetélésen 5 napja estem át. Nem nagyon látok változást. Ugyan olyan dagadt ugyanúgy fáj. És 2 napja egy sárgás váladék is ürül nagyon kis mennyiségben napi 2x. Normálisnak mondható ez 5 nap után vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Pirosság nincs, dagadtsàg csak a varrás mentén van. A varràs húzódik. Nem tudok semmilyen nadrágot viselni mert akkor nem tudok sétálni sem. Így is nehéz. Az interneten attól kezdve hogy 2 nap után minden rendben van azon át hogy 4 nap után vissza lehet állni munkába addig, hogy max egy hét és normálisan érezzük magunkat minden található. Mindenki mást mond. Nem tudom megítélni,hogy a felépülésem normálisan zajlik e vagy sem.

márc. 14. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem normális,de miért nem kérdezed az orvost?
márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gabcsi ***** válasza:
63%
Sárgás váladék rendben van, ha vérzik Betadin kell rá, utána meg fog szűnni. Ha már nincs nyílt seb, akkor mehet a kevesebb gézlap és a szoros gatya.
márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális, ez csak stressz, igyál több vizet. JK
márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tobbnyire napok mulva dagad fel teljesen es a veralafutasok is nagyobbak lesznek. Aztan ez tobb het mire teljesen elmulik.

Ot nap az meg nagyon az elejen van.

márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem kellett vagy 2 hét mire tudtam menni úgy hogy bármi van rajtam, olyan érzékeny és fájdalmas volt. egy csomó ideig meg még utána fecskegatyát kellett hordani, meg ki volt tömve vattával állapotok...
márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy kérdezzem az orvost annak azt válaszolok, hogy megtettem, ma megyek vissza megmutatni. Itt nekem az a bajom hogy a neten minden doktor mást mond. Az egyik azt hogy 2 nap után minden jó a másik hogy 4 nap után vissza lehet állni melóba stb. Az én dokim azt mondta, hogy 7 nap után lemegy duzzadas. 6. Napban vagyok nem látszik hogy menne le. A sárgás váladék rá azt gondoltam elfertozodott. Nekem nincsenek veralafutasok sem nyílt seb. Varrott sem. Nem vérzik. A makk alatti bőr fel van duzzadva mert tele van valami lőttük. Kb mintha tokàja lenne a péniszemnek. Úgy néz ki mint torgyán józsef feje. Nekem máshol nincs feldagadva. A varrás mentén kicsit igen. De alul a leg dagadtabb. Akkor az is normális? Egyébként megkérdeztem az orvost 16 nappal a 20 órás repülő utam előtt hogy ha most megcsinálja akkor tudok e repülni 16 nap múlva. Mondta hogy természetesen igen, úgyhogy belementem a műtétbe. Még van 10 napom. Nagyon remélem hogy jól mondta. Tudok menni és ülni rendesen 10 nap múlva akkor semmi gond.
márc. 14. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

A duzzadas hetekig is eltarthat, es ez raadasul nem mindenkinel egyforma.


16 naposan egy 20 oras repulout nem fog tul jot tenni neki (alacsony nyomas) bar addigra legalabb bevereznie nem szabadna.

Lehet, hogy valamifele nyomokotes kellene ra ha meg mindig fel lesz dagadva, talan az orvos tud valamit ajanlani. Bar ha szerencsed van addig jelentosen lemehet a duzzanat, de nincs garantalva, hogy elmulik.


Jo lenne, ha elutazas elott legalabb a varratokat kiszedne.

márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az orvost rengetegszer kérdeztem. Azt mondta addigra rendben lesz. Vissza is mentem azt mondta minden oké és lehet repülni. Nekem eddig sem vérzett be. Azt mondta a duzzadas lemegy majd idővel de az nem befolyásolja az utazast. A varrat felszívódik nem kell kiszedni. Nekem a duzzadas amiről beszélünk az nem más mint egy fájdalom mentes a makk alsó részén található bőr folyadékkal való megteltsége. Kötést akarok majd rátenni mert érzékeny a makk ugye. Mivel nincs már rajta a bőr. Ez az egy zavar csak menés közben. Sem a varrat sem a péniszem nem fáj màr csak ha dorzsoli a ruha az nem jó. Napról napra javul. Két napja már fájdalom csillapitot sem szedek és ma már én főztem. Szóval van még egy hétem. Jól halad. Az első 5 nap nagyon rossz volt
márc. 18. 04:46
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Hova lesz a 20 oras repulout es meddig maradsz ott?

Ha kozben valami problema lesz a varratok vagy a mutet miatt akkor el tudnak ott latni (es mibe fog kerulni)?


Amig benne vannak a varratok addig sokmindenre jobban kell vigyazni (peldaul ha valami eri oket akkor konnyebb elkapni valami fertozest, stb. mert ott lyukas az ember bore).


Itt egy video a varratokrol (angolul):

[link]

márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mit főztél?
márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!