Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csúszik le a kötés a körülmeté...

Csúszik le a kötés a körülmetélés után, tippek?

Figyelt kérdés

Szóval végre valahára átestem egy részleges körülmetélésen a fitymatúltengésem miatt, másnap reggel cseréltem kötést, ahogy tőlem tellett. Viszont a kötés csúszik lefelé, holott rendesen ráragasztottam meg minden. Szerdán csináltam meg (2024.03.13), szombaton megyek kontrollra (2024.03.16), szóval valamit kezdenem kell ezzel 2 napig...

Szóval valami tipp azon kívül hogy kössem meg erősebbre és jobban ragasszam meg?

Fürödni meg persze fürödhetek egy nap után, de ne érintse a kötésemet.



márc. 14. 09:52
 1/10 anonim válasza:

Én lehet segítséget kérnék ahol a műtétet csinálták. Ők értenek a legjobban hozzá.

Ne otthon házi praktikákat alkalmazz.

márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Fitymatúltengés?

Amikor mereven is rajta marad, de ha kell hátra lehet húzni? Igazán nem fájdalmas, első sorban esztétikai?

márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
A háziorvos is tud ebben segíteni
márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem kell bekötni.

Nekem is megcsinálták, két napig feküdtem nyugodtan, utána laza alsót viseltem ès borogattam.

márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ez eü. kérdés inkább. A kötést eleve naponta kell cserélni. Ramofixet vegyél rá. Bemész a patikába és azt mondod, hogy ramofix kell, ha megkérdezik mire akkor mond azt, hogy középső ujjra.... akkor azt ráhózod az egy háló és az ott tartja. 28N ha akarod írj prvit, urológián dolgoztam
márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
#4, de kell. Borogatással meg a laza alsóval örülj, hogy nem fertőzödött el. Sőt még mindden vizelés után is tisztítani kell...
márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzik,nedvezik,nem kell azt kötögetni.
márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most meddig ér a fityma? Nekem is hosszú, ha kb fél, egy centi hosszú a fitymám mikor lankadt?
márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fú 8-as, még nem tudok erre választ adni, majd olyan 3-4 hét múlva. Most ilyen gömböc alakja van a varratnak hála, de jelenleg a fél makkomat borítja be
márc. 16. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező köszönöm a választ.
márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!