Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herezacskó bőrén mennyire...

Herezacskó bőrén mennyire jellemző a rühatka általi fertőzés?

Figyelt kérdés

Évek óta visszatérő állandó viszketéssel küzdök odalent, ami hol erősebb, hol gyengébb. Voltam bőrgyógyászati magánrendelésen, ahol arra jutott az orvos, hogy biztosan öblítő allergia, írt kenőcsöt, azóta öblítőt sem használok, a helyzet mégis változatlan. Arra gondoltam, kipróbálnék vény nélkül kapható szert, kimondottan erre, szerintetek lehet az?


Köszönöm!


márc. 15. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt gombásodás okozza.Túl nyirkos a zacsit.Levegősebb gatya,hintőporozd.
márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, azzal majdnem csak rosszabb lett. Gomba elleni készítményt is próbáltam..
márc. 16. 06:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy gombafertőzés
márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza orvoshoz és kérjtenyésztést.
ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Műszálas ruha is okozhatja, ha nem szellőzik. Én pici ecetet használok öblítő helyett, mert a mosópor is okozhat allergiát. Vagy allergiás lehetsz a tusfürdőre amit használsz illetve az is lehet, hogy nem mosod le a szappant a kukidról rendesen fürdéskor. Vagy csak simán túlzásba viszed a fürdést. A rühatkát kizárnám, az terjedne és a bőrgyogyó kiszúrta volna. A gombát is kiszúrta vna a bőrgyogyó. Próbáld ki, hogy veszel be cetirizint vagy más allergiagyógyszert. Ha javul tőle, akkor biztosan allergia.
ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!