Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mekkora baj, ha nagy a makkom?

Az mekkora baj, ha nagy a makkom?

Figyelt kérdés

Kb a telljes pénisz hossza 10-11 cm. De a makkom hossza kb 4-5 cm. Kis híján a péniszem felét teszi ki. Amikor nézem a sárga youtube-ot akkor van, hogy egyszer kétszer a szememet nyomja ki a másik pénisze. De! Eltűnődtem azon, hogy ezeknek az embereknek, hogyan lehet ilyen a pénisze. És elkezdtem utána járni. És azt veszem észre, hogy az a normális. Na, mivel egy pici görbület van a péniszemen, gondolom, hogy nem a legegészségesebb, és vannak vele mondhatni némi fityma szűkületi bajok. De nem vészes. Csak merev állapotba olyannyira hátra húzni számomra elég kellemetlen.


Erre lassan rájövök, hogy valami nem stimmel. Nyilván én se akarom mutogatni dokiknak. Ezért egyszerűbb itt egy kis segítséget kérni. Hogy másnak is van ilyen? Hogy kis híján kiteszi a pénisz felét a makk? Vagy ezzel azonnal forduljak orvoshoz?



márc. 16. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

A makkod méretét nem tudod befolyásolni, akkora amekkora.


Amivel viszont nem ártana orvost felkeresni, az a szűkület, mielőtt nagyobb gond lesz vele.

márc. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg akarod mutatni itt is valakinek?
márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy?
márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kint az erdőbe légy óvatos, mert a vadmalacok szeretik a makkot!
márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-5 centis makk?!

Eléggé durva lehet, a szűkületet otthon is megtudod oldani, nekem nagyon durva volt, de sikerült egy tréningel megcsinalnom.

De ez a makk...?

márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Olyat láttam már, hogy valakinek nagy méretű vagy nagyra duzzadó makkja van, de hogy kis híján a pénisze felét teszi ki, az szinte elképzelhetetlennek tűnik. Hiába fordulnál vele orvoshoz, nem hiszem, hogy csökkenteni tudná a makkod méretét.
márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#2 Nem

#3 25

#5 igen, sajnos ez a makk.

márc. 18. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól nézhet ki!
márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne egy kép róla.

Úgyis anonim az oldal

márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!