Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtét után a...

Rövid fitymafék műtét után a fürdés, sport, szex mikor lehet?

Figyelt kérdés

Megcsinálta az orvos a műtétet, azt mondta 2 hét aztán minden jó lesz. Kérdeztem volna még, de már bent se volt a szobában. :D

Most itt vagyok 2 felszivodó öltéssel a péniszemben és semmit nem tudok, hogy most hogyan tisztálkodhatok meg mivel. Visszahúzhatom teljesen a fitymámat a makkról, hogy vizzel leöblítsem? Mikor használhatok sampont? Olvasgattam, hogy valami kamillateás áztatás jót tesz neki, de ezt se tudtam megkérdezni. Nehéz fizikai munkát végzek, annyit még kihúztam belőle az elején, hogy mütét másnapján már mehetek dolgozni. Mire kell figyeljek mit szabad és mit nem? Köszönöm



márc. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Google keresobe beirtad? Esetleg orvosi oldalak jonnek fel.
márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mellmutetnol kiindulva 1 hetig ne erje viz.

Feneket moshatsz kad szelen.

Szerintem 2 het mulva visszahuzhatod megmosni.

Futas tenisz kondi biztos mehet. Birkozas ket het mulva.

Szex szerintdm akkor,ha kibirod a zuhanyzast es lemosast tusfurdovel. Jobbulast

márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2hete volt. Mára nagyon pici a seb, szerintem 3 hét után már óvatosabban de használható mindenre. Nekem varrás nélkül csinálták. Másnap érhette óvatosan víz. Betadine oldatot mindenképp ajánlom. Azzal le lehet nyomni minden nap. Én úgy csináltam, hogy kamilla a belelógattam egy kis ideig, utána Betadine és hagytam megszaradni. Sokat biciklizek, de egy hét sport mentesség volt nekem is elő írva. Ezt be is tartottam. Nekem fájdalom mentes volt eddig minden szerencsére, de úgy érzem kell egy hét még neki. Ha vigyázol a sebre szerintem napi dolgok simán mehetnek, legfeljebb kicsit érzékeny. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan. Hátha tudok segíteni.
márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a következő instrukciókat adta az orvos műtét után: tiszta vízzel 2. naptól zuhanyozható, szappanozni nem szabad, fürdeni és áztatni nem tanácsos legalább két hétig. A bőrt nemcsak lehet, hanem rendszeresen vissza is kell húzni. Ialugen Plus kenőcsöt írt föl, naponta egyszer fürdés után kell bekenni, majd ráhúzni a fitymát. Két hétig teljes önmegtartóztatás, és legalább egy hétig kerülni kell a sportot és keményebb fizikai munkát.
márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!