Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herék miért éppen tojás...

A herék miért éppen tojás alakúak?

Figyelt kérdés

Azt egyébként a fiúk észreveszik, hogy tojás alakúak?

Maguknak nem találják ezt furcsa dolognak látványra, hogy teljesen tojásokra hasonlítanak nekik?



márc. 23. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, észrevesszük, van szemünk.

Nem, nem fura. Ha mondjuk gömbölyű lenne, akkor kevésbé kéne furának találni, vagy mi itt a gondolatmenet? Így fejlődött ki, így születtünk, mindenkinek ilyen. Az sem fura, ha valakinek 5 ujja van egy kezén vagy van egy "lyuk" a hasa közepén "köldök" címszó alatt, ez van.

márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Serdülőkorban ahogy elkezdtek nőni, lógni, eleinte én is nézegettem magamnak. Nyilván láttam, hogy milyenek. Talán amiatt van ilyen formájuk, hogy ne forduljanak el a herezacskóban (néha így is el tud, arra figyelni kell).

De valóban, főleg amikor lazán lógnak, teljesen hasonlítanak a tojásokra.

márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Észre veszik. Meg amúgy is a becenév az 'tojás'. Igazából nem is gondolkodtam mostanáig hogy furcsa e, hogy tojás alakja van, de így hirtelen belegondolva sok máson lehetne gondolkodni mint maga az alakján.


Ha már a lenti dolgokról van szó, akkor például, hogy pont miért van ott, hiszen tulajdonképpen nem használod semmire sem (eltekintve hogy mire is szolgál)


Viszont azon már gondolkodtam, hogy az miért pont az orrból folyik a takony, ami az arcod kellős közepén helyezkedik el...

márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt miért itt kérdezed? Kérdezd meg a teremőt,itt nincsenek anatómiai kutató orvosok.
márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legömbölyített forma a vérellátás és a magzati leszállás miatt alakul ki. A természet valahogy nem kocka vagy kúp vagy dodekaéder alakú heréket alkotott, hogy könnyebb és ütődésmentes sorsuk legyen a herezacskóban.
márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lapított tojás. Gondolom így jobban elférnek, a gömb alak kényelmetlen lenne. Egyébként tök érdekes mennyivel kisebb a mellékherénk (arányaiban) például egy bikáéhoz képest. Tehát mi valamiért kevesebb kész spermiumot tárolunk. A kint hordott, védtelenül fityegő herékre is több elmélet van.
márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kis off, ha már a herék sérülékenysége a téma. Azt tudtátok, hogy az oroszlánok vagy éppen hiénák leharapják a még élő prédaáldozat heréit, mert utána könnyebben hozzáférnek a hasi szervekhez illetve hamarabb elvéreznek?
márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányok szemében biztos furcsaság, ahogyan ott lógnak, meg himbilimbiznek.

Nekünk meg folyton vigyázni kell rá, mert elég gyakran megnyomódnak a naciban.

márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 én azt olvastam hogy azért eszik meg mert könnyen hozzáférhető és sok benne a tápanyag.
márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!