Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet gombam van ?

Lehet gombam van ?

Figyelt kérdés
Holnap megyek haziorvoshoz. Nem olyan regen volt fitymaszukuletem . Ki volt sebesedve de nemsokara el mult. Viszont tegnapelott volt valami feher a makkomon amit ha le vettem akkor piros folt maradt a helyen. Mintha piros pontok is lennenek. Most neztem nincs ilyesmi de kremeztem amugy a fitymaszukulet alatt is. Mivel a krem is feher volt tuti, hogy az alatt is volt ez a gomba vagy mi. Gomba lehet? Es a hazi orvos esetleg el tudja donteni majd, hogy menjek-e urologushoz vagy ilyesmi? Marmint ha megnezi. Lehet meguszom valami kremmel ?

ápr. 4. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Krémmel megúszhatod orvos nélkül is, Batrafen, Canesten kapható vény nélkül is, ha gomba akkor rendbehozza, de amúgy az, hogy gomba-e, csak tenyésztéssel derül ki, egyébként urológiára mehetsz beutaló nélkül is. Lehet amúgy AB kell hozzá, lehet az fertőzés miatt is.
ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Gomba vagy bakteriális fertőzés is lehet.


A háziorvos jó ötlet, lehet tudja mi az, de a legbiztonságosabb egyébként a bőrgyógyász (bőr és nemibeteg gondozó).


Nem az urológus szakterülete a péniszen megjelenő elváltozások kezelése.

ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszokat!
ápr. 4. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne urológusi hatáskör? Férfi nemi betegségekkel, fertőzésekkel foglalkozik urológus is, kenetet is vesz, ha kell, nem mindenhol van külön véve és nemibeteg gondozóra osztva ez a feladat. Háziorvos meg pláne nem kompetens ebben, csak plusz egy kör feleslegesen.
ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma 19:08 Azt hiszem lesz egy plusz korom akkor :/ Koszi a valaszt!
ápr. 4. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Az urológus a vesékkel, a vizeletethez kapcsolódó kiválasztó szervrendszerrel foglalkozik, és nem a pénisz bőrén/felszínén megjelenő elváltozásokkal. Csak mivel sokan őket keresik fel, ezért persze megcsinálják, és meg is tudják, hiszen férfiakat is érinthet felfázás, prosztata problémák/gyulladása,(tehát ami belül van fertőzés), de alapvetően a piros foltok, gombás fertőzések, kiütések nem az ő hatáskörük lenne.


Továbbá senki sem mondta (köztük én sem írtam sehol), hogy külön van véve a bőrgyógyászat és a nemibeteggondozó, mivel ez a legtöbb járóbeteg ellátásban egy osztályt jelent.


Szóval kedves 4-es, szeretném kérni, hogy mielőtt kötekedsz, előbb gondolkozz!

ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: És ha azt egy bakteriális húgycsőgyulladás okozza?

Menjen akkor oda, ahová szerinted kell mennie.

Tőlem te viszont ne kérj semmit.

ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszus ember, kezeltesd már az indulataid.


Bakteriális húgycső gyulladás, ami a makkon jelentkezik. 😀 Édes istenem...

ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!