Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetek impotens 30 évesen?

Mitől lehetek impotens 30 évesen?

Figyelt kérdés
Fiatalos 30 éves férfi vagyok, ránézésre 22 évesnek szoktak tippelni, rendszeresen sportolok, egyáltalán nem vagyok elhízva, nem dohányzom, nem iszom alkoholt évek óta, nincs semmilyen alapbetegségem (vérnyomás, vércukor, koleszterin eredmények jók, pajzsmirigy érték jó). Merevedést mégsem tudok elérni, jó ideje ezzel a problémával küzdök. 18-20 évesen még rendben volt, aztán egyre romlott a helyzet. A tesztoszteron értékem elég alacsony 11,6 nmol/L, az LH és FSH értékek magasak (főleg utóbbi). Lehetséges hogy a heréim nem működnek megfelelően valami miatt?
ápr. 8. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az alacsony tesztoszteron körül van a probléma gyökere.
ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Irány az orvos. Kitartás.
ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
alacsony tesztoszteron szerintem is. nálam is ez van, sajna volt egy here műtétem így egyet el kellett távolítani, ezért nem termelődik annyi tesztoszteron. az aljatomon is látszik, meg nem is szőrősödök annyira. én több cinket eszem az kicsit fokozza a termelést.
ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A tesztoszteront a mellékvese kéreg is termeli.
ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

milyen az alkatod? szőrösödés minden testrészen csökken?

ápr. 9. 06:06
 6/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, le lehet pontozni, de csak az orvos tud érdemben segíteni, mi itt hiába írjuk le, hogy pl hormonhiány, patikába nem fogják kiadni a cuccokat bemondásra .
ápr. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
Én nem pontoztalak le. Abban tudnátok segíteni milyen orvoshoz kell menni? Urológus, andrológus vagy endokrinológus? Ha jól tudom, andrológus lenne a legjobb, de magánban nem találok a környéken (vidéki vagyok).
ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

" Merevedést mégsem tudok elérni, jó ideje "

AZ is legnagyobb baj hogy erőlteted.

Miért kell ELÉRNI, miért kell hokizni ha nem áll fel???


Hagyd abba és egy hónap mulva mindíg állni fog.

ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7, talán urológus, de a háziorvos lehet kell adjon beutalót, mindenképp ott kéne kezdeni.
ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!