Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszatérő herefájdalom,...

Visszatérő herefájdalom, megduzzadás, szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Korábban 2022 márciusban volt műtve a bal herém visszértágulattal és mellékhere sérvvel illetve egy cisztát is eltávolítottak. Januárban fellépett egy olyan problémám, hogy amikor a volt barátnőmmel voltam (aktus nem történt) nagyon erős fájdalmat kezdtem érezni a bal herémben, kétszeresére dagadt, amit hányinger és szédülés kísért, voltam aznap este kórházban is de az urológus nem talalt semmit, ez többször elofordult azóta, ma is visszatért jelenlegi párommal (aktus nem volt) ugyanez a probléma jelentkezett. Szerintetek mitől lehet?
ápr. 9. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos minél előbb. Maszek, ha tudsz.
ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet "vőlegénybetegség", de ha csak az a heréd válik érzékennyé, menj vissza orvoshoz és az előzményeket és a kiváltó körülményeket is mondd el!
ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!