Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az, hogy ha iszom...

Mitől lehet az, hogy ha iszom egy sört, másnap hígat székelek?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egytől biztos nem, van ott több is mint egy naponta és azért van mert rengeteg víz hígítja a székletet ahogy mondani szokták a sört tűzoltólocsolótömlőn keresztül lehet inni.
ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj sört inni.
ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meghajt valamelyik összetevője. Sok sörben van kukoricaszármazék – aki arra érzékeny, annak fájhat a feje vagy mehet a hasa tőle. De akár a sörben le nem bomlott élesztő is okozhat ilyet az arra érzékenyeknél.
ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3-as írja, de közrejátszhat amit az 1-es is ír.


Továbbá az is lehet, hogy a gyomrod, epéd vagy valami már nem bírja.

ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tegnap csak egyet ittam. És fostam, mint a lakodalmas kutya. Plusz morgott a hasam egész este.
ápr. 10. 09:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez rendszeres, vagy csak most egyszer fordult elő? Mert, ha csak egyszer, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a sör okozta: lehet bármilyen más élelmiszer, de akár egy vírus is.
ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Többször volt ilyen. Egy darabig nem ittam, akkor még kemélyet tolytam, alig bírtam kinyomni.
ápr. 10. 10:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen sört iszol. Ha a sörben benne maradnak a sörélesztő spórái, akkor azok a meleg bélben hajlamosak kisarjadni és elszaporodni ill. megerjeszteni a béltartalmat.
ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen?
ápr. 10. 14:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor mi legyen?


Gondod van a sörtől, ergo, ne igyál.

ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!