Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális ha ilyen a szemem?

Ez normális ha ilyen a szemem?

Figyelt kérdés

Ez normalis ha ilyen a szememnel?

Ja es neha neha erzem mintha az ideg rangatozna az orrom es a szemem kozott es amikor oda nyulok akkor elmulik de sokszor elojon, altalaban 1:00 kor szoktam elaludni mert nezni szoktam az ejjel nappal budapestet ami csak akkor er veget de ha nem nezem akkor sem tudok hamarabb elaludni hiaba probalok barmit is

Van valakinek hasonlo tapasztalata?



ápr. 10. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Általában fáradtság okozza az ilyen izomrángásokat.


Az elalvás időpontja változtatható. Kezd azzal, hogy félórával hamarabb fekszel le az első héten, majd még fél órával korábban a második héten.


Egyébként magnézium lehet tud valamennyit segíteni, de az életmódbeli problémát természetesen nem oldja meg.


A melatonint is kipróbálhatod.

ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyik sincsen itthon mit tudok tenni most hogy elmuljon?
ápr. 10. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél van. Nem annyira az általános fáradtság, hanem a szem fáradtsága okozza. Jó időre elmúlna, ha egy-két napig nem néznél meredten meg sehogyan sem semmilyen képernyőt. Tudom, hogy ez kb. lehetetlen maiaknál, de ez van. Tegyél vegyél a házban vagy a házkörül, menjél el kirándulni, sétálni akár este is, méghozzá telefonod nélkül! Otthon nem fogod kibírni, hogy ne nézzél valamit meredten. Hosszabb távon meg kicsit visszább kéne venni a képernyő bámulást, de rajzolás, könyvolvasás is ebbe a kategóriába tartozik. Csak egy kicsit kevesebb, azt akkor abbamarad a rángás. Bír az ember sokat, de nem akármennyit.
ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Telefonon szoktam rajzolni animaciokat, rajzokat is, tudom az telefon
ápr. 10. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as ez azért nem így van, ahogy irtad. Ha a szeme fáradna el, akkor égne, behomályosodna a látása, sűrűn pislogna stb. Ennyi erővel szinte minden irodai dolgozónak így lenne, hogy ráng a szeme.


Időben fekvés és pihenés. Ez a kulcs.

ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jo de hat pl ma hogy oldjam meg hogy elaludjak pl 20:00 kor?

Csak mert már volt rá példa 3 napja hogy megprobaltam letettem a telefont es betakaroztam hogy keszulok aludni es nem aludtam el egeszen 21:50 ig probalkoztam es probaltam de nem ment sehogy hiaba volt becsukva a szemem es el lazultam semmi, valami modszer kellene, hiaba csapom ki a…. Akkor sem leszek álmosabb, akkor sem tudok elaludni

ápr. 10. 18:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden nap hajnali egy ig fent vagyok van hogy elhuzodik az ido es fel kettokor kezdek almosodni
ápr. 10. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezért lett javasolva, hogy fokozatosan haladja és kezd fél órás csökkentéssel. Nem kell azonnal órákkal korábban lefeküdni.
ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De az miatt sem tudok elaludni mert kivancsisag fent tart hogy vegignezzem az ejjel nappal budapestet
ápr. 10. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd vissza online? 😀
ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!