Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hormonokat és más...

Milyen hormonokat és más értékeket érdemes laborban "meg/kiméretni impotenciára vonatkozólag"? Illetve éhgyomorral kell ilyenkor menni?

Figyelt kérdés

Ezeket írta fel korábban nekem egy orvos, de ha van más egyéb olyan érték, ami szerepet játszhat az impotenciánál, akkor azt is megméretném most.:

FSH,

LH,

Prolactin,

Se,

Testosteron


Ezek közül van amit érdemes megméretni?:

CRP (high sensitive=nagy érzékenységű),

Gamma GT,

GOT,

GPT,

HDL koleszterin,

Koleszterin,

Kreatinin,

LDL Koleszterin,

SHBG,

Triglicerid


(Megjegyzés:

Továbbá ezek a gyógyszerek sem segítettek régebben szinte semmit nálam:

Tadalafil 28x5 mg,

SILDENAFIL SANDOZ 100 MG)



ápr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Eskü nem ertem az ilyen kerdesek motivaciojat. Gondolod, a gyk népe jobban tudja majd, mint az orvosod? Komolyan, nem rosszbol, de mi a celod a kerdessel?
ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy a fenti osszetevok mellett erdemes e valamit meg megnezetni a verkepbol.
ápr. 16. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hat ha ezt irta neked at orvos, akkor ezt kell. Ha idekommentel valaki, h nekem meg ez es ez volt mellette (gondolom max ilyet varsz itt), attol meg az neked nem relevans, mert nem irta fel az orvosod, aki a te problemadat ismeri.
ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd az orvos eldönti mire kíváncsi
ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!