Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és elállnak a...

17 éves vagyok és elállnak a füleim a fejemtől nagyon, műtét nélkül lehetséges e valamit csinálni vele? Mert olyat hallottam hogy fejpántott ha hordok sokáig(5-6 hónapig) akkor ugy marad de nem hiszek benne. Esetleg valami segitseg?

Figyelt kérdés

#fül #elálló #Nagy füllek
ápr. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki, aztán kiderül. 5-6 hónap alatt tutira nem fog alkalmaszkodni a füled. Ha kicsit hosszabb hajad van, akkor a fejpánt még divatos is lehet. Van egy ilyen fiú osztálytársam és tök jól áll neki. Talán egy év után vagy több nem tudom, helyrejön.
ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én azt javaslom, ne a füled próbáld "helyrehozni", hanem az önképed. Az egészségednek nem káros, ha elállnak a fejedtől, a többi meg már csak rajtad múlik.

És ha engem kérdezel, szerintem aranyosak az ilyen fülek.

ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kötöd le a füleidet, nem fognak lelapulni. Sajnos nekem sem jött be. Érdemes Otostick-et (esztétikai fülkorrektor) rendelni és kipróbálni.
ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszel a fejpántban, nézz róluk videókat. Ez nyilván nem segít, de én pl rengeteg fejpántot láttam már. Sőt: jártam egyszer egy boltban, ahol egy teljes polc volt színes fejpántokkal telerakva.

Szóval fel a fejjel(vagy pánttal)!

ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinézel valami plasztikát, bemész, érdeklődsz, adnak időpontot. Érzéstelenítő, egy-egy vágás, varrás, azt fél óra múlva hazamész. Nem kéne úgy beszarni. 1-1 napod lehet el lesz vele cseszve + ajánlatos szünetre időzíteni, mert lehet pár nap kötés látszik, nem tudom. Egy életre szólóan megéri azt pár húszezrest. Nekem ugyan ilyen műtétem nem volt, csak hússzor különbek, de azt tudom ajánlani, hogyha akarsz valamit, tegyél érte. Hány meg hány olyan van az életben, amiért sajnos nem lehet tenni. Ezért lehet. Maholnap 18 vagy, azt akkor már a szülőknek se kell aláírni semmi, csinálsz, amit gondolsz. Addig marad a sapka meg a hosszú haj. A hülyeségek meg nem fognak működni. Ha működnének, nem lennének elálló füllel, de vannak.
ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!