Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha minden nap végzek...

Baj ha minden nap végzek önkielégítést?

Figyelt kérdés
Tini fiú vagyok és a hét minden napján maszturbálok. Ebből lehet valami káros következmény egészségügyileg/mentálisan illetve ha leszoknék milyen előnyei lennének?

#tini #maszturbásás
ápr. 20. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Hamar el fogsz sülni, ha arra kerül a dolog.
ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy természetes szükséglet, amiről nem kell leszoknod. Serdülsz, működnek a hormonjaid. A "leszokásnak" orvosilag igazolt pozitív hatása jelenleg nem ismert. A maszturbáció nem káros. Hozzájárul ahhoz, hogy megismerd a saját tested működését.
ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
én is minden nap csinálom.
ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, nekem is mindig naponta kellett "üríteni" akkor is, vagy később nővel is. Ami persze nem zárja ki a gyakoribb alkalmakat is pluszban.

Csak vannak mások, akinek ritkább az ingere, nem értik ezt.

Szerintem nővel az első alkalom akkora durranás, hogy azt úgysem lehet sokáig bírni, az is természetes. De hamar rendeződik, mert hozzászokik az ember.

Meg az sem hátrány, amikor valaki (edzettsége folytán is), gyors elsülés esetén hamar regenerálódik, a második már tovább tart.

ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NNNándi ***** válasza:
100%
Annyiszor csinálod ahányszor jól esik. Egy a lényeg. Nem siessd el. Ne az legyen a lényeg hogy hamar befejezd. Ne 2 perc legyen. Ezzel tudod edzeni magad arra hogy ha lesz partnered tovább bírd.
ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták ne siesd el

Tizenévesen én is naponts 2x kivertem

Most huszonévesen is ha nincs nő napi 1 megvan

ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tiniként ez normális teljesen, semmi bajod nem lesz.
ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat csak azért voltam kicsit beparázva mert neten látom mindenhol hogy ez mekkora baj.
ápr. 21. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogyhogy nincs itt egy lány se aki mondaná h, majd ő meglovagol jól téged úgy hogy napokig eszedbe se jutna a recska?
ápr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljesen normális ha naponta maszturbálsz. Én is csinálom legtöbbször a kádban vagy elalvás előtt. Nagyon jó ellazít és nekem segít. Másrészt megismered a tested és ha lánnyal leszel tudod hogy mi az ami izgat.
tegnapelőtt 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!